SEO

Strony związane z hasłem 'zabaw':

 • Place zabaw »

  Wspólne spędzanie wolnego czasu rodziców wraz z dzieckiem jest niezwykle istotne, po to, aby mogło ono dobrze się rozwijać. Im więcej czasu poświęca się dziecku, tym więcej może się ono nauczyć a także tym trwalsza buduje się więź emocjonalna łącząca obie strony. Sposobów na spędzanie wolnych chwil z maluchami jest dużo. Na osiedlach powstają coraz to lepsze oraz bardziej rozbudowane place zabaw, na których maluchy mają możliwość zintegrowania się ze swoimi rówieśnikami, co ułatwia im późniejszą komunikację z innymi ludźmi i budowanie pozytywnych relacji. To właśnie tam, poznają swoich pierwszych przyjaciół, bawią się i poprzez tę zabawę także uczą. Obecnie, nowo powstające place zabaw posiadają rozmaite przyrządy, dzięki którym pociecha może rozwijać koordynację ruchową, budować, grać w piłkę i uprawiać inne sporty razem ze swoimi rodzicami i kolegami. Oprócz tego, spędzanie czasu na świeżym powietrzu ma także istotny wpływ na zdrowie pociechy. Należy jednak pamiętać, że nie wolno pozostawiać dziecka bez opieki zawsze pilnując, by nic nie stało mu się w trakcie zabawy.

  Termin dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Place zabaw »

  Place zabaw od lat są pasją naszej spółki. Robimy je z doskonałą prezycją. Nasi fachowcy potrafią zrobić place zabaw dostosowane do każdego kontrahenta indywidualnie. Oprócz takiego rodzaju cech jakimi są trwałość oraz solidność każdy plac zabaw, który od nas wychodzi ma certyfikat zgodny z normą PN-EN 1176. To co odznacza nas na tle konkurencji to niewątpliwie niższe stawki w porównaniu do jakości naszych placów zabaw. Zrobione są one z wysokiej klasy drewna i stali nierdzewnej. Jeśli chciałbyś zaznajomić się z naszą ofertą to zapraszamy na naszą stronę www. Możesz się także z nami skontaktować telefonicznie a nasz fachowiec udzieli wam niezbędnych treści na temat naszych produktów.

  Termin dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Place zabaw »

  Serwis o placach zabaw dla najmłodszych: podmiotach wyspecjalizowanych w ich budowie, zasadach bezpieczeństwa, rodzajach nawierzchni na place, przyrządach tworzonych do tego typu przestrzeni czy odsyłacze do stron o analogicznej treści. Celem osób tworzących ten ogólnopolski serwis jest promowanie dobrych wzorców i norm inwestycyjnych w tym zakresie. Wiadomości oraz kontakty do specjalistów.

  Termin dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »