SEO

Strony związane z hasłem 'urządzenia czyszczące':

 • Myjnie parowe »

  Zajmujemy się dystrybucją idealnych jakościowo sprzętów do sprzątania i oczyszczania wszelkiego typu materiałów. Wielokrotnie normalny odkurzacz nie radzi sobie z silnymi zabrudzeniami. Każdy normalny człowiek zmierza do tego żeby zamieszkiwać i przebywać w czystych i zadbanych miejscach. Nasza propozycja to przeróżny sprzęt, który czyści za pomocą pary i dlatego oczyszczanie jest skuteczne i zapewnia wspaniałe efekty. Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta, czyli sprzedaż, serwis, doradztwo. Zapraszamy.

  Termin dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem szorowarki »

  Przetestuj maszyny czyszczącePożyczenie urządzenia do czyszczenia niewątpliwie daje szansę jego wielostronnego przetestowania oraz dowiedzenia się jak się zachowuje podczas pracy. Jeżeli potem zdecydujemy się na kupno danego modelu, to na pewno nie będzie tak, że kupimy coś bez wiedzy jak to działa, ale maszynę, która spełnia stawiane przed nią oczekiwania. Wypożyczając lub zakupując maszyny czyszczące powinniśmy wziąć pod uwagę moc silnika, głośność no i oczywiście to, jak radzi sobie z oczyszczaniem powierzchni tak samo płaskiej jak i takiej, która jest wyłożona kostką albo zwyczajnie jest nierówna.

  Termin dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Środki czyszczące »

  Firma oferuje profesjonalne środki czyszczące dla biur, urzędów oraz sektora usług porządkowych. Nasza profesjonalna chemia czyszcząca należy do najnowszej generacji środków.
  Obok niej proponujemy Państwu także maszyny i urządzenia czyszczące.

  Termin dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »