SEO

Strony związane z hasłem 'panele akustyczne':

 • Panele Akustyczne »

  Stillwall to modułowy układ paneli ściennych łączących właściwości dźwiękochłonne i nowatorski wygląd, wierny z nowoczesnymi trendami w architekturze oraz wyglądem wnętrz. Dzięki zastosowaniu do mocowania profili aluminiowych montaż jest niezwykle łatwy i szybki . System ten zapewnia wysoką skuteczność wytłumiania hałasu a co za tym idzie polepszenie warunków akustycznych pomieszczenia i wygody ludzi w nim przebywających.

  Termin dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble gabinetowe »

  Meble biurowe i gabinetowe bardzo dobrej jakości. Naszym kontrahentom sugerujemy umeblowanie biur w oparciu o ich potrzeby, z uwzględnieniem zasad ergonomii. Solidne realizacjekażdego, nawet trudnego zlecenia. Zajmujemy się aranżacją umeblowania miejsc użyteczności publicznej rezydencji prywatnych. W ofercie znajdują się meble biurowe, lady recepcyjne, szafy i regały, meble gabinetowe oraz systemy ścianek działowych. Wspólnie z Klientem szukamy źródeł finansowania. miejsce pracy powinno być odpowiednio zaaranżowane . Meble muszą posiadać możliwie szeroki zakres regulacji zapewniający wszechstronne wykorzystanie stanowiska do nauki, zabawy, pracy.

  Termin dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Architected Sound »

  Architected Sound zajmuje się poprawianiem warunków akustycznych w biurach, budynkach użyteczności publicznej, domach prywatnych oraz obiektach kinowych i teatralnych. Projektujemy również autorskie rozwiązania z zakresu adaptacji akustycznej pomieszczeń.

  Termin dodania: 30 01 2020 · szczegóły wpisu »