SEO

Strony związane z hasłem 'literatura':

 • Słowniki »

  Książki to niekiedy nasi najlepsi przyjaciele, można z nimi przeżyć bogate przygody, zwiedzać nieznane miejsca i poznawać nietuzinkowe postacie. Możliwość korzystania z handlu internetowego ułatwia nam do nich dostęp po bardziej przystępnych cenach. Księgarnia internetowa Kumiko posiada w swoich zasobach książki różnego rodzaju, przeznaczone dla szerokiej grupy odbiorców. Znaleźć tu można nie tylko najpopularniejsze bestsellery jak i słowniki, podręczniki czy encyklopedie przydatne podczas edukacji. Dostępne są również książki informatyczne, historyczne czy sensacyjne. W bogatych zbiorach zawarto ponadto liczne poradniki i czasopisma, eseje, literatura publicystyczna czy wspomnienia i dzienniki wybitnych przedstawicieli świata kultury, sztuki. Znaczącym atutem firmy są liczne rabaty.

  Termin dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Książki - forum »

  Obecnie powstaje bardzo dużo nowych gier komputerowych. Podobnie dużo wydawanych jest książek i kręconych filmów. Wielką popularnością cieszą się także seriale, zarówno polskie, jak i zagraniczne. Wśród zagranicznych wielką karierę zrobiły między innymi takie, jak "Zagubieni", "Skazany na śmierć" oraz "Dr House". Teraz, aby obejrzeć jakiś film lub serial, nie musimy tego robić w telewizji. Można to zrobić na komputerze bądź przez internet na różnego rodzaju portalach. Nasze forum jest poświęcone tej właśnie tematyce - filmom, grom i książkom.

  Termin dodania: 01 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Proza »

  Globalna sieć jest świetnym mass-medium, nie tylko co do wiadomości, ale i sztuki. Dawno temu osoby obdażone talentem literackim przeważnie pisały do szuflady, bądź rozdawały kolegom swoje maszynopisy. Tak czy inaczej grono odbiorów było dosyć wąskie. Dzisiaj wygląda to kompletnie inaczej. Wystarczy założyć sobie pamiętnik internetowy i na nim umieszczać własną twórczość. Biorąc wzór z młodego pokolenia nawet ja - mając już wnuki - postanowiłem założyć swoją stronę na której publikuję krótkie historyjki swojego autorstwa przetykane wierszami. Jeśli poszukujesz takiej amatorskiej poezji - nie zastanawiaj się i odwiedź mój blog.

  Termin dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »