SEO

Strony związane z hasłem 'klimatyzacja':

 • Klimatyzacja Szczecin »

  Masz po dziurki w nosie tradycyjnych technik ogrzewania oraz wypatrujesz pionierskiego sposobu na ogrzanie swojego mieszkania bądź też domu? U nas odnajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby sprawnie i efektywnie ogrzać dowolne pomieszczenie.
  W ofercie znajduje się bowiem ogrzewanie nadmuchowe, które służy również znakomitej wentylacji, klimatyzacji, a także nawilżaniu oraz filtrowaniu mieszkań. Nie czekaj i już teraz zapoznaj się z różnorodną ofertą przedsiębiorstwa gdzie jest m.in. rekuperacja. Na stronie są wszystkie potrzebne informacje na temat tego rodzaju ogrzewania oraz dane kontaktowe do nas.

  Termin dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperacja ogrzewnie nadmuchowe »

  Projektując energooszczędny budynek niestety często zapomina się o tym, że będą w nim mieszkać ludzie potrzebujący odpowiedniej ilości świeżego powietrza, niezbędnego do zdrowego życia. Poprawienie złego samopoczucia osób przebywających w takim budynku niesie ze sobą dodatkowe koszty związane z modernizacją, bądź zwiększonym zużyciem energii na wentylację. By uniknąć takich błędów, radzimy już na etapie projektu domu uwzględnić zastosowanie w nim energooszczędnej wentylacji, a taką zapewni wybór wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, czyli rekuperacji.

  Termin dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja samochodowa sosnowiec »

  Każdy wóz potrzebuje należytego serwisowania i napraw na bieżąco, bo z biegiem czasu części się niszczą. Przewodzimy rasowy serwis szyb samochodowych wszelkich pojazdów. Frapujemy się wymianą i naprawą. Oferujemy również przeglądy i naprawę klimatyzacji w wozach. Używamy najnowszego sprzętu który sprawnie i wnikliwie bada oraz usuwa awarie klimatyzacji. Sprawna klimatyzacja pozwala uniknąć zaparowanych szyb i duchoty, stąd warto nas odwiedzić. Zapraszamy do nas.

  Termin dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis instalacji chøodniczych »

  Przedsiębiorstwo Mirtor pragnie Państwu zaproponować swoje usługi związane z serwisowaniem urządzeń klimatyzacyjnych. Nasi pracownicy zajmą się naprawami, pielęgnacją i serwisem klimatyatorów, jak i innych urządzeń grzewczych i wentylacyjnych.
  Przedsiębiorstwo Mirtor dysponuje bogatym zapleczem technologicznym, przez co mamy możliwość świadczyć usługi związane z dokonywaniem regularnych przeglądów i pomiarów technologicznych. Regularne przeglądy technologiczne pozwolą Państwu cieszyć się urządzeniami klimatyzującymi, wentylacyjnymi i grzewczymi na dłużej.
  Serwisowanie urządzeń to nasza specjalność. Przedsiębiorstwo Mirtor świadczy usługi serwisowe urządzeń gwarancyjnych, oraz pogwarancyjnych. Nasze działania wpłyną na żywotność i wydajność Państwa urządzeń. Serdecznie zapraszamy!
  Profesjonalny serwis klimatyzacji

  Termin dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Autoalarmy łódź »

  najwyższej jakości ekwipunek samochodowy oparty o technologie to dziedzina którą się zajmujemy na co dzień. elektronika i sprzęt samochodowy który w aktualnych czasach jest niezbędny, systemy zabezpieczające nasze auto przed kradzieżą czy też innymi nieprzewidzianymi sytuacjami, to tylko niektóre z rzeczy które sprowadzamy i naprawiamy. przedkładamy obszerną gamę sprzętu elektrycznego do wyposażenia auta. nasze towary to doskonałe jakościowo urządzenia

  Termin dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomy ciepła Toruń »

  Firma Mirtor to profesjonalny dostawca nowoczesnych produktów w zakresie klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji. Od kilku lat zajmujemy się świadczeniem usług związanych z sprzedażą, doradztwem i planowaniem profesjonalnych instalacji grzewczych. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, którzy chcą sobie zapewnić wysoki standard ogrzewania i wysoka efektywność energetyczna.
  Pompy ciepła to nowoczesne rozwiązania cieplne, które można stosować w mieszkaniach, domach i w niewielkich obiektach komercyjnych. Są urządzeniami, które w racjonalny sposób przekształcają energię odnawialną zgromadzoną w ziemi, powietrzu lub w wodzie w ciepło, bez którego nie wyobrażamy sobie życia. Pompy ciepła oprócz zapewnienia wysokiego komfortu cieplnego, są także efektywne energetycznie, co ma wpływ na redukcję wydatków związanych z ogrzewaniem mieszkań.
  Firma Mirtor sprzedaje wysokiej jakości pompy ciepła, produkowane przez zaufanych specjalistów w zakresie klimatyzacji i ogrzewania - firmy Atlantic i Fujitsu General. Pompy ciepła składają się z dwóch jednostek - modułu zewnętrznego i wewnętrznego, które współpracując zapewniają ogrzewanie pomieszczeń. Urządzenia te po za właściwościami grzewczymi, mogą także służyć jako urządzenia klimatyzujące
  Gwarantujemy Państwu fachową obsługę i wysokiej jakości urządzenia. Jesteśmy firmą które działa na terenie całego kraju. Nasze wieloletnie doświadczenie, wraz z wiedzą na temat nowoczesnych technologii sprawia, że staliśmy się jednym z najlepszych dostawców urządzeń klimatycznych, grzewczych i wentylacyjnych w kraju. Zapraszamy do naszego biura w Toruniu!

  Termin dodania: 21 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Komory chłodnicze »

  Jesteśmy firmą która doskonale zna się na każdego modelu instalacjach chłodniczych i klimatyzatorach. Przede wszystkim zajmujemy się dystrybucją tego typu sprzętu, to znaczy klimatyzatorów, urządzeń wentylacyjnych i pokrewnych. Usługi które oferujemy to montaż urządzeń u klienta, i serwis i konserwacja. Wszystkie usługi polecamy najlepszym specjalistom, więc wszelaki montaż lub naprawa jest błyskawiczna i sprawna a zarazem skuteczna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą podażą, bo jest dobra.

  Termin dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory Poznań »

  Uprzejmie zapraszamy na witrynę www firmy o nazwie Greenvent. Oferta firmy Greenvent to kompleksowa obsługa urządzeń wentylacji jak i klimatyzacji. Trudnimy się również montowaniem a także projektowaniem, instalacji wentylacyjnych, klimatyzacji i ogrzewania. Naszą działalność prowadzimy na obszarze całej Polski, biuro Greenvent znajduje się w Poznaniu. Staramy się by zagwarantować sukces własnemu Użytkownikowi. Bezustannie próbujemy skutecznie pojąć realne wymagania Odbiorcy, żeby doszlifować dla niego w miarę możliwości perfekcyjne i funkcjonalne rozwiązania. Specjalizujemy się między innymi montażem i zakładaniem wentylacji oraz klimatyzacji grzewczych.

  Termin dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory wrocław »

  Większość z ludzi cały rok czeka na wakacje, a co za tym idzie na porę letnią. Nie dość więc, że czas ten kojarzy nam się z odpoczynkiem od pracy i domowej codzienności, to w dodatku oznacza ciepłe dni, które pozwalają nam zapomnieć o mroźnych miesiącach. Niemniej, gdy już nadejdą te słoneczne dni, najbardziej pożądaną rzeczą o jakiej myślimy jest wentylacja. Będąc w pracy, nieklimatyzowanej kawiarni lub domu nagrzanym od słonecznych promieni, chcemy od zaraz poczuć chłód, gdyż upał daje nam się we znaki. Rzec by można, że nie znajdziemy takiego czasu w czasie pełnego roku, z którego moglibyśmy być w pełni zadowoleni. Na przykład wyczekujemy gorących dni, lecz gdy już możemy się nimi cieszyć, jedynym co nas może odprężyć jest odpowiednia wentylacja w pomieszczeniu, w jakim się znajdujemy. Oczywiście wentylacji brakuje nam szczególnie, gdy przebywamy w środku jakiegoś budynku, głównie w większych miastach, gdzie znacznie trudniej będzie się znosić upał i skwar, niż na łonie natury bez spalin i zanieczyszczeń. Jeśli odpoczywamy na łące, a dookoła gdzieś będą nam śpiewać ptaszki, wówczas wentylacja potrzebna nie będzie, gdyż lekki wietrzyk absolutnie będzie nam wystarczał.

  Termin dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja »

  Pod czas pożaru bardzo istotną rolę odgrywają dachowe wentylatory, dzięki którym dym zostaje wysysany z płonącego obiektu. Takie urządzenia posiadają nieco bardziej skomplikowaną budowę niż takie tradycyjne wentylatory osiowe, gdyż silnik zamontowany jest wewnątrz strumienia wentylacji powietrza. Materiały użyte do ich budowy doskonale zabezpieczają je przed korozją i negatywnym wpływem zewnętrznych czynników, które posiadają niszcząca siłę. Wentylatory dachowe mają dużą odporność cieplną mogą pracować w bardzo wysokich temperaturach. Wykorzystanie trójfazowego silnika jako napędu pozwala na ich z ogromnym skutkiem pracę. Tego rodzaju wentylatory budowane są w różnorakich rozmiarach, w zależności od potrzeb. Aby takie urządzenia zapewniały skuteczna ochronę i spełniły w całości swoją rolę istotne jest ich prawidłowe zamontowanie, dlatego wyłącznie mężczyźni i kobiety wykwalifikowane posiadające dostateczna wiedze na ten zagadnienie powinny podejmować się ich montażu. Zagrożenie wybuchu pożaru w każdej chwili można zmniejszyć do minimum, więc warto zainwestować w wentylatory, zresztą w budynkach gdzie masowo gromadzą się inni ludzie są one warunkiem koniecznym.

  Termin dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Piaseczno »

  Nasza firma to międzynarodowa spółka o bardzo długim doświadczeniu w zakresie produkcji i dystrybucji urządzeń klimatyzacyjnych, a także nowoczesnych pomp ciepła. Nasze pompy ciepła zaprojektowane, opatentowane i produkowane w Polsce zdobywają najwyższe laury na międzynarodowych konkursach oraz uznanie wielu entuzjastom ekologii. Pozwalają one znacząco chronić środowisko poprzez zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych do środowiska. Pompy te pozwalają także na znaczne oszczędności energii i pieniędzy w domach naszych klientów.

  Termin dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Klimatyzacji Warszawa »

  Nasza firma na rynku działa już od piętnastu lat, jesteśmy autoryzowanym dealerem znanych marek produkujących urządzenia klimatyzacyjne, przede wszystkim są to marki japońskie takie jak: Toshiba, Mitsubishi Heavy Industries Ltd, Mitsubishi Electric i Fuji, a także Carrier. Naszym klientom proponujemy kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie tych urządzeń, w skład której wchodzi dostawa i montaż urządzeń u klienta, a także naprawa i serwis, przeprowadzone przez doświadczonych serwisantów, którzy używają oryginalnych części zamiennych.

  Termin dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja »

  Centrum Klima jest jednym z głównych producentów systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w Polsce. Spółka, mieszcząca się w podwarszawskim Wieruchowie, posiada jedną z największych linii produkcyjnych w Europie. Oprócz całych systemów wentylacyjnych Centrum Klima produkuje również części oraz akcesoria służące do ich montażu. 16 lat działalności pozwoliły na wypracowanie stabilnej pozycji zarówno na rynku w Polsce jak i całej Unii Europejskiej. Na stornie internetowej można znaleźć wszystkie niezbędne informacje dotyczące działalności spółki jak również szczegóły dotyczące współpracy.

  Termin dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Blog Projekty domów porusza aspekty budowy domu, tematykę projektów domów, zagospodarowania działki, lokalizacji budynku na działce, jakie odległości od ogrodzenia itp. nJednocześnie jest uwględniona tematyka adaptacja projektu gotowego czy inaczej nazywanych projektów typowych. nJednym z głównych tematów dla inwestorów myślących o budowie domu jest decyzja czy projekt gotowy i adaptacja, czy projekt indywidualny.

  Termin dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Olfaktometria »

  Zakres usług firmy Otto Engineering Polska S.A obejmuje różnorodne usługi związane z budową, funkcjonowaniem i modernizowaniem czystych pomieszczeń w obiektach przemysłowych. Wśród oferty znajduje się także projektowanie malarni, olfaktometria, wentylacja przemysłowa, projektowanie urządzeń wspomagających oczyszczenie powietrza w oparciu o własne skrubery i biofiltry czy też połączenia tych systemów. Co więcej firma posiada serwis biofiltrów oraz wykonuje pomiary FID. Wieloletnie doświadczenie sztabu specjalistów pracujących w firmie owocuje wysokim poziomem świadczonych usług. Szczegółowa oferta dostępna jest na firmowej stronie ottoindustries.pl

  Termin dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adaptacja projektu »

  Adaptacja projektu gotowego – to przystosowanie go do wymogów prawa budowlanego, związanego z lokalizacją działki wybranej pod budowę domu oraz do indywidualnych potrzeb inwestora. nnAdaptacja projektu gotowego jest konieczna aby uzyskać pozwolenie na budowę. nnProces adaptacji projektu gotowego składa się z dwóch części:nn1. Część obowiązkowa:n- Opracowanie projektu zgodnie z ustaleniami określonymi w decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz obowiązującymi normami, przepisami prawa i zasadami wiedzy technicznejn- Projektowany zakres zmian w zakresie rysunkowym i tekstowym nanieść trwałą techniką graficzną w kolorze czerwonym na oryginale projektun- Dokonać niezbędnej adaptacji fundamentów do lokalnych warunków gruntowych i sposobu ich izolacjin- Każdorazowo sprawdzić lub przeliczyć konstrukcję budynku w zakresie dostosowania jej do lokalnych warunków wynikających z innych niż przyjęte w projekcie stref klimatycznych. n- Dostosowanie instalacji wewnętrznych i przyłączy do warunków miejscowych na podstawie uzgodnionych z dostarczycielami odpowiednich mediów umów i projektów. n- Podpisać projekt jako autor adaptacji z podaniem numeru i rodzaju posiadanych, niezbędnych do tego uprawnieńnn2. Część dodatkowa:n- dostosowanie projekty domów do indywidualnych potrzeb inwestora, takich jak: zmiany wielkości, rozmieszczenia i technologii ścian, fundamentów, stropów, dachu, okien i drzwi, sposobu ogrzewania, odprowadzania ścieków itp. nnProjektant, który dokonuje adaptacji projektu gotowego i przygotowuje projekt zagospodarowania działki jest uważany za projektanta danego obiektu w rozumieniu art. 20 Prawa Budowlanego przejmując wszystkie wynikające z ustawy obowiązki i uprawnienia łącznie z odpowiedzialnością za projekt.

  Termin dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »