SEO

Kancelarie prawnicze Podkategoria: Kancelarie prawnicze

 • Notariusz Warszawa »

  Notariusz Płaska Marek, notariusz Warchoł Elżbieta, notariusz Warchoł Zbigniew.
  Kancelaria Notarialna s.c. ul. Szpitalna 8, lokal nr 6, 00-031 Warszawa
  22 829 20 75 www.plaskawarchol.pl
  e-mail: plaskawarchol@notariusze.waw.pl
  Kancelaria otwarta jest w dni powszednie od godziny 9 do 16
  Kancelaria proponuje Państwu profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych.Działalności notariuszy określa ustawa z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie. Notariusz to osoba powołana do dokonywania czynności, w których strony są zobowiązane do nadania formy notarialnej. W zakresie swoich uprawnień notariusz działa jako osoba zaufania publicznego. Czynności notarialne, wykonywane przez notariusza zgodnie z obowiązującym prawem, mają charakter dokumentu urzędowego.Zgodnie z art 79 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie, notariusz:- sporządza akty notarialne,- sporządza poświadczenia,- sporządza protokoły dziedziczenia i akty poświadczenia dziedziczenia- przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,- spisuje protokoły,- sporządza protesty weksli i czeków,- doręcza oświadczenia,- sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,- sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,- sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów

  Termin dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza pomoc prawna w Poznaniu »

  Za pośrednictwem umiejętności oddziałów specjalnościowych jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom wszechstronną obsługę prawną na najwyższym pułapie.Kancelaria Renata Urowska i Wspólnicy to jest prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo. W Kancelarii wytworzyliśmy następujące składy: prawa bankowego, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych, prawo rodzinne oraz opiekuńcze, prawa spółek oraz działalności gospodarczej, prawa własności przemysłowej, autorskiego i prawa IT, prawa konkurencji i antymonopolowego, prawa obrotu nieruchomościami, postępowań sądowych, prawa upadłościowego, egzekucji należności, prawa rolnego oraz ochrony środowiska, prawa medycznego.Świadczy ewentualność awansu zawodowego i zdobycia bogatego doświadczenia.

  Termin dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne Porady Prawne »

  Portal prawo-porady.pl zapewnia usługi w zakresie poradnictwa prawnego. Porady prawne są udzielane jedynie przez doświadczonych prawników. Każdy z prawników współpracujących z Portalem może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w poradnictwie prawnym. Portal nie zatrudnia studentów, jak to ma miejsce w wielu przypadkach podobnych serwisów.
  Każdy Klient może mieć pewność, że porady prawne zostaną udzielone mu na podstawie obowiązujących norm prawnych, nauki prawa oraz orzecznictwa sądów.
  Ceny porad prawnych świadczonych przez Portal prawo-porady.pl są mocno atrakcyjne.
  Dzięki naszym usługom wielu Klientów mogło rozplątać swoją niekiedy skomplikowaną sytuację prawną.
  Prawnicy Portalu przygotowywują dla Usługobiorców fachowe pisma procesowe.

  Termin dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Poznań »

  Profesją rzeczonej kancelarii prawnej jest całościowa obsługa prawna kontrahentów indywidualnych, jak również obsługa instytucji. Paręnaście lat na rynku zdziałało że kancelaria uzyskała swoich zwolenników i stałych osobników. Pracownik niniejszej firmy pomaga użytkownikom w różnych kwestiach również sporach ustawowych, krzywdach medycznych tudzież zawodowym doradztwie prawnym.

  Termin dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Kamila Łukowicz »

  Jednym z obszarów prawa cywilnego jest prawo rodzinne. Kancelaria Adwokacka Kamili Łukowicz przeprowadza swoich klientów przez sprawy trudne, takie jak separacja, rozwód, ustanowienie opieki nad dzieckiem, przyznanie alimentów. W tych obszarach prawnicy także udzielają porad, sporządzają pisma oraz biorą czynny udział w rozprawach. Ze względu na ładunek emocjonalny, jaki towarzyszy tego typu sprawom, pracownicy kancelarii wykazują się nie tylko znajomością przepisów, ale także delikatnością i zrozumieniem.

  Termin dodania: 08 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Law Up »

  Głównym zadaniem spółki Law Up jest kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie prawa handlowego. Z jednej strony udzielają porad prawnych dotyczących zakładania i prowadzenia firmy, odszkodowań, windykacji należności, reprezentują klientów przed sądem, sporządzają i analizują umowy z kontrahentami. Z drugiej strony klienci liczyć mogą na rzetelną obsługę księgową firmy oraz na pomoc w pozyskaniu dotacji unijnej na rozpoczęcie działalności lub na jej rozwój.

  Termin dodania: 08 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prawo zamówień publicznych »

  Specjalizacją Kancelarii Radców Prawnych Klatka i Partnerzy jest prawo zamówień publicznych. Posiadamy duże doświadczenie w opracowywaniu i weryfikacji projektów dokumentów związanych z tematyką zamówień publicznych, w tym: specyfikacji istotnych warunków zamówienia, odwołań, regulaminów, protokołów, itp.Posiadamy nieustannie aktualizowaną wiedzę, popartą niezbędnym doświadczeniem oraz duże doświadczenie w prowadzeniu spraw w postępowaniach przed Krajową Izbą Odwoławczą.

  Termin dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Zakres usług świadczonych przez kancelarię kancelarialenarczyk.pl jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.
  Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
  Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość.
  Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Termin dodania: 09 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zamówienia publiczne doradztwo »

  Kancelaria doradcy prawnego w Krakowie oferuje szeroki wachlarz usług. Staramy się proponować najkorzystniejsze i bezpieczne rozwiązania w zakresie prawa dotyczącego pomocy publicznej, co jest główną specjalizacją Kancelarii. Ponadto oferujemy również usługi doradcze w zakresie prawa ochrony środowiska, prawa spółek cywilnych, prawa handlowego. Oprócz podstawowych obszarów swojej działalności, Kancelaria jest gotowa do świadczenia pomocy prawnej również w innych sferach.

  Termin dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik warszawa »

  Kancelaria prawna Warszawa może być droga od innej, co bywa uzależnione wieloma warunkami. Rzecz jasna najistotniejsze z nich to renoma i jakość prawnika, gdyż nie wszyscy są równi. Jeden jest zaledwie co po studiach, a inny natomiast wykonuje pracę już 30 lat w zawodzie.

  Termin dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Kraków »

  Jeśli poszukujesz doświadczonego notariusza w Krakowie to wspaniale trafiłeś. Niniejsza kancelaria notarialna jest prowadzona przez profesjonalnych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy dobrze się orientują w tym co robią i bez wątpienia pomogą Ci spisać protokół, oświadczenie bądź rozwiążą każdy inny problem formalny. Celem zaznajomienia się z ofertą naszej kancelarii, zachęcamy do wejścia na firmową witrynę internetową. Możesz również odwiedzić nasze biuro notarialne osobiście przez cały tydzień od 9 do 17 przy Ul. Rtm. Dunin-Wąsowicza 8/5, 30-112 Kraków. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszych usług i gwarantujemy satysfakcję.

  Termin dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania »

  Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych to specjalność naszej kancelarii. Biuro odszkodowań Solus od wielu lat zajmuje się kompleksową obsługą Klientów, którzy doznali szkód w wyniku wypadku drogowego. Głownym celem naszej firmy jest szybka i skuteczna reakcja, a także dogłębna analiza danego zlecenia, co pomaga nam w wywalczeniu dla naszych Klientów wysokich sum odszkodowań.
  Kolizja drogowa to jedna z najczęstszych przyczyn powstawania szkód. Wzmożony ruch na drogach, a także niekorzystne warunki atmosferyczne negatywnie wpływają na jakość bezpieczeństwa na drogach. Każda osoba poszkodowana, lub pokrzywdzona w zdarzeniu drogowym może liczyć na wsparcie finansowe w postaci odszkodowania.
  W firmie Salus dbamy o niesienie pomocy wszystkim uczestnikom ruchu drogowego - pieszym, kierowcom, pasażerom samochodów, rowerzystom i motocyklistom. Nasi pracownicy dochodzą roszczeń odszkodowawczych za obrażenia ciała, rozstrój zdrowia, a także za uszkodzone lub zniszczone mienie. Firma Solus pomaga także w dochodzeniu roszczeń w postaci zadośćuczynienia, renty i zwroty kosztów na leczenie.
  Podczas pracy nad daną sprawą, nasi specjaliści dogłębnie analizują daną sprawę i dobierają odpowiednią strategię działań. Ponadto przygotowują niezbędną dokumentację i dbają o fachową reprezentacją Klientów firmy przed odpowiednimi organami administracji i sądownictwa. Zawsze starają się o bieżące informowanie Klientów o postępach sprawy.
  Kancelaria Solus to sprawdzony partner w dziedzinie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, których szeroka wiedza prawna wpływa na efektywność postępowania. Możemy zapewnić Państwu najwyższe odszkodowania i miłą obsługę. Zapraszamy!

  Termin dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Firma Windykacyjna ? Windykacja, Windykacja Należności, długów, Wierzytelności »

  Windykacja należności, którą proponuje firma Mediare jest przede wszystkim efektywna, wykorzystuje szeroki wachlarz narzędzi wpływu oraz jest szybka a dodatkowo gwarantujemy naszym klientom nieponoszenie dodatkowych kosztów obsługi dochodzenia długu. Nie pobieramy jakichkolwiek zaliczek i opłat wstępnych a jedynie prowizję w postaci procentu od kwoty odzyskanej. Przede wszystkim prowadzimy windykację wierzytelności na podstawie rzetelnie zebranych informacji o dłużniku, jego firmie, środowisku funkcjonowania i okolicznościach powstania długu. Nawiązujemy bezpośredni kontakt i prowadzimy negocjacje w miejscu przebywania dłużnika. Jeśli efekty przeprowadzonych rozmów nie jest do końca satysfakcjonujący kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego i następnie do Komornika, który to prowadzi postępowanie egzekucyjne. Nawiązując współpracę z firmą windykacyjną Mediare klient ma gwarancję szybkiego odzyskania swoich należności.

  Termin dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Warszawa »

  Sprawdź kancelarię adwokacką Janusz Kópczyński Warszawa. Adwokat reprezentuje w sprawach rodzinnych o rozwód, separację, władzę rodzicielską, alimenty. Adwokat zajmuje się reprezentacją klientów przed sądami pracy. Adwokat reprezentuje swoich klientów przed komornikiem. Kancelaria Janusz Kópczyński Warszawa posiada ponad trzydziestoletnie tradycje, tym samym wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw klientów.

  Termin dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Kanonicznego Ars Legis Agendi »

  Kancelaria Prawa Kanonicznego Ars Legis Agendi została założona jako odpowiedź na nieustannie rosnącą liczbę spraw o stwierdzenie nieważności małżeństwa. Jej założycielem jest mgr Paweł Stasiuk, absolwent jedynego w Polsce Wydziału Prawa Kanonicznego na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Podstawowym celem Kancelarii jest niesienie pomocy osobom rozwiedzionym oraz żyjącym w związkach niesakramentalnych, chcącym uregulować swój status na forum kościelnym.www.arslegisagendi.pl

  Termin dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kancelarie prawnicze

Kancelarie prawnicze - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie