SEO

Adwokaci Podkategoria: Adwokaci

 • Adwokat Opole »

  Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych "Pokuszyński i S-ka" s.c. to firma o wieloletniej tradycji. Zdobyte doświadczenie pozwala na świadczenie najwyższej jakości usług, między innymi związanych z obrotem nieruchomościami, tworzeniem i obsługą podmiotów gospodarczych, reprezentacją sądową czy udzielaniem porad i opinii prawnych-także w trybie online. Kancelaria zajmuje się zarówno firmami, jak i klientami indywidualnymi w dziedzinie prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, gospodarczego i prawa pracy.

  Termin dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Każdy z nas zastanawia się nad tym, czy porady prawne online są równie skuteczne, jak te w stacjonarnej kancelarii adwokackiej. Chcemy powiedzieć Wam, że są nawet skuteczniejsze, a to dlatego, że sięgając po porady prawne przez Internet możesz sam zdecydować, z którym specjalistą chcesz porozmawiać. Dzięki temu masz o wiele szerszy wybór, przez co i porady są bardziej konkretne. Sprawdź to, a nie pożałujesz.

  Termin dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Bigoszewskiego jest dynamicznie rozwijającą się firmą prawniczą, której przewodnim celem jest zapewnienie swoim klientom najlepszej, rzetelniejszej obsługi prawnej i najskuteczniejszej obrony ich interesów oraz dochodzenia ich praw tak w życiu prywatnym, jak i w obrocie gospodarczym, czy też w kontaktach z organami państwa lub organami samorządów terytorialnych.

  Termin dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Poznań »

  Kancelaria adwokacka w Poznaniu proponuje kompleksowe usługi prawne m.in. z zakresu prawa administracyjnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, cywilnego i prawa pracy. Zapewnione drobiazgowe przeanalizowanie zlecenia. Wstępna ewaluacja usługi podana już na początku, przez telefon ? preferowane ryczałtowe uiszczenie honorarium. Adwokat Marcin Radel udziela porad prawnych, sporządza pisma procesowe, wykonuje i opiniuje projekty umów, towarzyszy przy ich zawieraniu, reprezentuje strony przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz organami administracji publicznej.

  Termin dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radcy prawni Białystok »

  Adwokat Białystok podejmuje się działań spadkowych. Bardzo często zdarza się jednak, że zachowanie to dotyczy jakiegoś przedmiotu materialnego. Uznaje się więc (nieco upraszczając), że to właśnie te rzeczy są przedmiotami stosunków cywilnoprawnych, np. przy umowie najmu mieszkania przedmiotem tego stosunku będzie wynajmowane mieszkanie, a przy umowie sprzedaży samochodu - ten samochód. Przepisy kodeksu cywilnego nie rozstrzygają jednoznacznie, co może a co nie może być przedmiotem stosunku cywilnoprawnego. Zasadą polskiego prawa cywilnego jest, że czynności cywilnoprawne mogą być dokonywane w dowolnej formie.

  Termin dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bielsko Biała - kancelaria, adwokat »

  Adwokat, radca prawny - Kancelarie adwokatów i radców prawnych - Englert, Sobol, Tymosiewicz ("K-EST"), 43-300 Bielsko-Biała, ul. Cechowa 23 Adwokaci i radcy oferują kompleksowe usługi prawniczo-administracyjne. Pracując w ramach K-EST, zapewniamy usługi wykonywane przez indywidualnie działających w kancelariach adwokackich: adwokatów i radców. Naszym atutem jest wszechstronna wiedza i różnorodne sfery zainteresowań i specjalizacji. Zapraszamy na stronę.

  Termin dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Kamila Łukowicz »

  Jednym z obszarów prawa cywilnego jest prawo rodzinne. Kancelaria Adwokacka Kamili Łukowicz przeprowadza swoich klientów przez sprawy trudne, takie jak separacja, rozwód, ustanowienie opieki nad dzieckiem, przyznanie alimentów. W tych obszarach prawnicy także udzielają porad, sporządzają pisma oraz biorą czynny udział w rozprawach. Ze względu na ładunek emocjonalny, jaki towarzyszy tego typu sprawom, pracownicy kancelarii wykazują się nie tylko znajomością przepisów, ale także delikatnością i zrozumieniem.

  Termin dodania: 08 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Law Up »

  Głównym zadaniem spółki Law Up jest kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie prawa handlowego. Z jednej strony udzielają porad prawnych dotyczących zakładania i prowadzenia firmy, odszkodowań, windykacji należności, reprezentują klientów przed sądem, sporządzają i analizują umowy z kontrahentami. Z drugiej strony klienci liczyć mogą na rzetelną obsługę księgową firmy oraz na pomoc w pozyskaniu dotacji unijnej na rozpoczęcie działalności lub na jej rozwój.

  Termin dodania: 08 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Lista Nieruchomości - bezpłatne ogłoszenia »

  Portal Lista Nieruchomości to możliwość bezpłatnego dodawania ofert nieruchomości zarówno przez biura nieruchomości, instytucje, a ponadto osoby prywatne. Oferty nieruchomości podzielone są dla wyszukukujących na typ nieruchomości: domy, mieszkania, działki, lokale, budynki, a ponadto na typ ofert: sprzedam nieruchomość, wynajmę, kupię, najmę.Zapraszamy serdecznie wszystkich oferujących i szukających nieruchomości w całym kraju. Liczymy na to, że z powodzeniem znajdą Państwo nieruchomość swoich marzeń

  Termin dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Częstochowa »

  Planujesz zwiększyć oglądalność swojej strony, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Zgłoś się do najlepszej firmy pozycjonującej strony internetowe. Gwarantujemy, że nasze metody pozycjonowania poprawią znacznie statystyki Państwa strony nawet w pierwszym miesiącu usługi pozycjonowania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, będzie nam miło spotkać się i porozmawiać na temat pozycjonowania Państwa strony czy sklepu internetowego.Umowa z Klientem zawierana jest na okres minimum 6 miesięcy z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia.

  Termin dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Głogów »

  Witryna internetowa Kancelarii Adwokackiej mieszcząca się w Głogowie wiadomości o działalności zawodowej adwokata. Na osobnych zakładkach omówione zostały wybrane obszary praktyki zawodowej, takie między innymi jak: sprawy cywilne, sprawy spadkowe, sprawy o odszkodowania, sprawy dotyczące ochrony dóbr osobistych czy też sprawy administracyjne. Na osobnej zakładce przedstawiona została obsługa prawna przedsiębiorców. Dla większej przejrzystości danych opublikowanych na stronie Prawnik Głogów, informacje o rodzaju oferowanych usług prawnych zostały pogrupowane na dwie podgrupy. Pierwszą z nich jest grupa: osoby fizyczne, drugą natomiast - podmioty gospodarcze.

  Termin dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adw. Piotr Sęk - Adwokat Łódź | Adwokat Zgierz »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Piotra Sęk w Łodzi oraz w Zgierzu zapewnia pomoc prawną w zakresie m. in. prawa karnego, karno-skarbowego, podatkowego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Usługi Kancelarii obejmują m. in. porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami ścigania oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Więcej na http://www.adwokat-sekpiotr.pl

  Termin dodania: 06 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Śliwowski Nowak Adwokaci spółka partnerska »

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozległej ofercie prawnej, możesz skontaktować się z Kancelarią Adwokacką Śliwowski i Nowak, ilekroć potrzebujesz porady prawnika. Miejsce to prowadzone jest przez dwóch, doskonale wyszkolonych i doświadczonych prawników, którzy specjalizują się w prawie spadkowym, rodzinnym, cywilnym, podatkowym, pracy i wielu innych dziedzinach. Dzięki temu mogą nieść wsparcie klientom prywatnym i biznesowym. Zapoznaj się z ofertą!

  Termin dodania: 11 09 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokaci

Adwokaci - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie