SEO

Książki

Książki Księgarnie to nie jeno milutkie sklepiki na rogach przepełnionych ulic pięknych miast, pełne książek i aromatu farby drukarskiej. Od pewnego czasu wielce popularne stają się takie same miejsca, tylko przeniesione do świata wirtualnego, a dokładniej do sieci. Taką witryną jest rzeczona strona - jest to księgarnia online, gdzie przy pomocy wielce komfortowego interfejsu użytkownika będziesz w stanie także znaleźć fascynujące ciebie pozycje jak i od razu zamówić je sobie. Odszukasz tutaj każde wartościowe wiadomości odnośnie do konkretnej pozycji, choć nade wszystko liczy się dla czytelników cena danego woluminu. Wszystko to i jeszcze więcej znajdziesz na rzeczonej stronie, która jest pozycją obowiązkową dla każdych molów książkowych, choć nie tylko. Każdy pasjonat książki znajdzie tutaj coś dla siebie. Zarówno z beletrystyki jak i rozpraw typowo naukowych. Zapraszamy.

Szczegóły strony www.aktyka.pl:

Podlinkuj stronę www.aktyka.pl:

Książki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 46

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Audiobooki »

  Księgarnia internetowa promująca spory zbiór publikacji wielotematycznych. Oferujemy najlepsze poradniki, pisane przez specjalistów, poruszające najpopularniejsze problemy współczesnego społeczeństwa. Zaawansowane mechanizmy wyszukiwawcze sprawiają, że poruszanie się po naszej stronie jest łatwe i intuicyjne, dzięki czemu bez problemu znajdziesz interesujące Cię książki.

  Termin dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy języka angielskiego »

  Uczysz się języka angielskiego? Koniecznie zajrzyj na stronę edukacyjną poświęconą nauce tego języka. Znajdziesz ją pod adresem: Angielski24.com Na stronie znajdziesz czasy angielskie, części mowy i wiele innych rzecz. Nauka języka angielskiego to bardzo ważna rzecz i duża liczba osób przykłada do tego dużą wagę. Na portalu znajduje się także lista szkół językowych ze wszystkich województw Polski. Dzięki temu osoby mające problemy z przyswojeniem tego języka mogą znaleźć szkółkę językową w swojej okolicy.

  Termin dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Yokatta - szkoła językowa »

  Yokatta to szkoła językowa poznań, ale nie tylko! Działa również w Krakowie, Bielsko-Białej, Bochni czy w Nowym Sączu. Oferuje zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne z zakresu m.in. języka japońskiego, języka chińskiego, koreańskiego, hindi, wietnamskiego, indonezyjskiego, tajskiego, angielskiego, duńskiego, holenderskiego, francuskiego, włoskiego, norweskiego, portugalskiego, hiszpańskiego, szwedzkiego, rosyjskiego, arabskiego, tureckiego, łaciny, esperanto czy języka niemieckiego. W swojej ofercie ma również język polski dla obcokrajowców, Blended Learning oraz szkolenia biznesowe. W skład szkoleń biznesowych wchodzi: negocjowanie i profesjonalne prowadzenie rozmowy z klientem zagranicznym, udział w reżyserowanych konferencjach zagranicznych, sporządzanie korespondencji przy zastosowaniu odpowiednich reguł biznesowych oraz zwrotów, modelowe rezerwacje miejsc hotelowych, biletów, sal konferencyjnych. Uczestnik warsztatów zaznajomi się z przydatnymi zwrotami oraz słownictwem z zakresu biznesu. Yokatta oferuje również możliwość przeprowadzenia oceny bądź pomocy w selekcji pracowników pod względem znajomości wybranego języka podczas trwania okresu rekrutacji.

  Termin dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka hiszpańskiego »

  Hiszpanskiwandaluzji.pl to strona na której zostały zamieszone szkoły zajmujące się nauczaniem języka hiszpańskiego w Andaluzji. Wszystkie szkoły umieszczone na stronie posiadają w swojej ofercie kursy języka hiszpańskiego w zależności od wieku oraz stopnia znajomości języka. Dzięki fachowej kadrze oraz profesjonalnym materiałom szkoleniowym nauka hiszpańskiego na pewno będzie przyjemnością, a nie wysiłkiem. Nauka hiszpańskiego w Hiszpanii to nie tylko skupienie na poszczególnych słowach czy rozpoznawaniu czasów, jest to również poznanie obszaru kultury i sposobu życia Hiszpanów. Najlepszym do tego regionem Hiszpanii jest Andaluzja, prowincja znana z uprawy cytrusów, oliwek czy palm daktylowych. Witryna umożliwia zaplanowanie zarówno wakacji jak i nauki języka Hiszpańskiego bez pośredników.

  Termin dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Częstochowa »

  Nasza firma otworzyła specjalnie dla Państwa nowe biuro tłumaczeń w Częstochowie. Tłumaczenia są naszą specjalnością. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w tłumaczeniu. Naszą specjalnością są zarówno tłumaczenia ustne oraz tłumaczenia pisemne. Biuro tłumaczeń Częstochowa oferuje znakomitą jakość biura tłumaczeń Liwo. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi tłumaczami, którzy swoje biuro mają również w Częstochowie. Możesz zaufać naszej firmie, nasze biuro tłumaczeń jest najlepsze w Polsce. Teraz jesteśmy dostępni dla Ciebie również w Częstochowie.

  Termin dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacze przysięgli katowice »

  Języki obce są bardzo popularne i jest duże zapotrzebowanie na ich znajomość. W europie mówi się w wielu rozmaitych językach i jest bardzo sporo różnych dialektów. Nasze biuro tłumaczeń frapuje się tłumaczeniem przysięgłym zarówno werbalnym jak i pisemnym, z języka niemieckiego jak i na język niemiecki. Świadczymy wprawne usługi z obrębu tłumaczeń. Prowadzimy tłumaczenia ustne na konferencjach, szkoleniach, prezentacjach, negocjacjach, zgromadzeniach rozmaitego typu oraz wielu innych wydarzeniach.

  Termin dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  Do mieszkańców miejscowości Orneta, Rzeszów, Świdnica, Koło z województw podlaskie, łódzkie kierujemy ofertę usług translacyjnych z jęz.: litewskiego, słowackiego, nepalskiego, pendżabskiego, niderlandzkiego, słowackiego, japońskiego. Nasz żagański tłumacz niemiecki zrealizuje dla Ciebie zarówno tłumaczenia ustne jak i pisemne. Oferujemy także tłumaczenia wyjazdowe. Chcę pochwalić się, że nasze biuro tłumaczeń posiada wielkie kontakty z tłumaczami z całego prawie świata: Austria, Liban, Polska. Nie tylko od czasu do czasu korzystamy z pomocy konsultantów (na przykład technik hydrolog czy operator żurawia wieżowego), którzy sprawdzają przetłumaczony dokument pod kątem rzeczowym. Z usługi naszej korzystały dotychczas instytucje (na przykład Starostwo Powiatowe czy Agencja Rezerw Materiałowych) oraz firmy z różnych obszarów gospodarki (jak na przykład Zabezpieczające systemy, Służby i administracja socjalna). Przyjmujemy teksty do przetłumaczenia w najróżniejszych formatach elektronicznych (085 [85x85 dpi display font;Ventura Publisher]).

  Termin dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jazda defensywna i osfencywna »

  Sztuka jazdy samochodem nie polega wyłącznie na opanowaniu podstawowych zasad ruchu drogowego i obsługi samochodu. Umiejętność bezpiecznej i ekonomicznej jazdy, wpływa nie tylko na zwiększenie oszczędności związanych z eksploatacją samochodu, ale również na minimalizację ryzyka wypadku w ruchu drogowym. Już teraz każdy kierowca może zadbać o bezpieczeństwo w ruchu ulicznym, biorąć udział w oferowanych przez naszą placówkę szkoleniową kursach jazdy bezpiecznej.
  Celem szkolenia jazdy bezpiecznej jest nauczenie kierowców bezpiecznej techniki jazdy i unikania zagrożeń i kolizji w ruchu drogowym. Każde szkolenie składa się z teorii i praktyki. Podczas zajęć teoretycznych nasi specjaliści przedstawiają podstawowe aspekty bezpieczeństwa na drogach: wykorzystanie potencjału technicznego pojazdu, nowoczesne techniki hamowania, przyczyny i skutki wypadków, psychologiczne aspekty prowadzenia samochodu, pierwsza pomoc, a także analiza ryzyka podczas jazdy samochodem.
  Podczas zajęć praktycznych kursanci będą mogli nauczyć się poprawnego wychodzenia z poślizgów i reakcji na nagłą przeszkodę. Zostaną poinformowani o ergonomicznej i wygodnej pozycji za kierownicą, która wpływa na powiększone pole widzenia w czasie jazdy. Kursanci będą mogli w praktyce poznać zasadę minimalnego zaufania do innych uczestników ruchu drogowego, a także możliwośc przećwiczenia bezpiecznego hamowania w różnych warunkach drogowych i atmosferycznych. Ich technika jazdy zostanie oceniona przez doświadczonego instruktora, który dokona korekty błędów i doradzi jak skuteczniej wdrożyć zdobyte na szkoleniu kwalifikacje.
  Szkolenie jazdy defensywnej udoskonala technikę prowadzenia samochodu i uczy jazdy ekonomicznej. Rezultatem zaliczenia wszystkich etapów szkolenia jest redukcja eksploatacji samochodu i zwiększenie bezpieczeństwa uczestników ruchu ulicznego, jak i przewożonych towarów. Szkolenia prowadzone są przez specjalistów w dziedzinie technik prowadzenia pojazdów mechanicznych, którzy potrafią przekazać swoją wiedzę w sposób kompetentny i przyjemny. Nasi kursanci zostaną wyposażeni w niezbędne podręczniki i umiejętności, mają wpływ na udoskonalenie techniki jazdy samochodem.
  Nasza szkoła jazdy to miejsce przyjazne każdemu kierowcy. Dbamy o rozwój praktycznych zdolności naszych kursantów, oferując nowoczesne i profesjonalne kursy w dziedzinie bezpieczeństwa i ekonomii jazdy. Mogą Państwo liczyć na miłą i profesjonalną obsługę, a także przyjemną atmosferę podczas szkoleń. Zapraszamy Serdecznie!

  Termin dodania: 20 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zatoki przynosowe »

  Chore zatoki przynosowe to utrapienie wielu osób. Powodują ból głowy ciężki do zniesienia i wyleczenia. Jednakże powstała książka pełna informacji jak radzić sobie z tym problemem. Dowiedz się o tym co najlepsze na zatoki!

  Termin dodania: 19 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sklep juniora.pl »

  Juniora. pl prowadzi sprzedaż pomocy dydaktycznych dla dzieci z zaburzeniami, którym terapeuci chcą pomóc w rozwoju. Sklep zaczął istnieć z potrzeby udzielenia pomocy logopedom, żeby mogli wszelkie pomoce logopedyczne zakupić w jednym miejscu. Sklep poświęcony jest priorytetowo Metodzie Krakowskiej. Metoda Krakowska to terapia dla dzieci z zaburzeniami rozwoju takimi jak: autyzm, zespół Aspergera {i inne|itd]. Na sklepie znajdują się wszelkie pomoce do ćwiczenia z dziećmi. Ułatwiają ćwiczenie taki umiejętności jak: logiczne myślenie, syntezę wzrokową, rozumienie.
  Sklep jest bardzo czytelny. Bez chodzenia po sklepach można nabyć wszystko, czego potrzebujecie do pracy z dzieckiem. Zapewniamy szybką wysyłkę.

  Termin dodania: 25 01 2019 · szczegóły wpisu »