SEO

Angielski Podkategoria: Angielski

 • Nauka angielskiego »

  Wysoki poziom kształcenia w szkołach językowych Bell oparty jest na kompleksowym programie kształcenia. Składają się na niego tzw. curriculum, programy przedsięwzięć, plany zajęć oraz konspekty pojedynczych lekcji. Curriculum stanowi wyznacznik zasad, wartości oraz celów, jakie ma przed sobą proces edukowania w szkołach językowych Bell. Curriculum formułuje reguły dotyczące kierunku oraz sposobu edukowania. Pogramy działań planowane są dla każdego z poziomów zaawansowania językowego jednostkowo. Jednakowo odbywa się formułowanie celów nauki. Z koleii plany zajęć dostrajane są do oczekiwań oraz czasowych możliwości słuchaczy. Rezultatem kooperacji wszystkich tych czynników jest wysoka skuteczność nauczania. Przyczyniają się do niej również zaawansowane metody kształcenia oraz bogate zaplecze dydaktyczne. Wszystko to razem ma kolosalny wpływ na wzrost renomy szkół językowych Bell.

  Termin dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego »

  Poznawanie języków obcych ubogaca. Wie to każdy, kto uczył się przynajmniej jednego języka. Wraz z nauką poznaje się także kulturę i całe bogactwo danego regionu. Językiem umożliwiającym bezproblemowe poruszanie się po świecie jest oczywiście angielski, który jest używany w każdym kraju. Angielski jest niezbędny dla osób chcących rozpocząć pracę w firmie międzynarodowej. W biznesie dobrze jest znać także inne języki, gdyż może to ułatwić relacje z partnerem z kraju, którego język się pozna. Naukę angielskiego można zacząć w każdym wieku, choć, jak wiadomo, najlepiej jest zacząć jak najwcześniej, dlatego istotne jest, by dzieci i młodzież mogły się uczyć tego języka i miały dostęp do wszelkich materiałów edukacyjnych. Na stronie prezentowane są podstawowy z zakresu wiedzy o nauce tego języka, takie jak czasy, zwroty, odmiany zaimków, czasowniki i inne.

  Termin dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego online »

  Wyszukanie zajęcia, które da pełną satysfakcję nie będzie łatwym tematem. Wertując propozycje od różnych pracodawców, można trafić na takie oczekiwania, o jakich nawet byśmy nie pomyśleli. Chyba głównym z nich będzie biegła znajomość przynajmniej jednego obcego języka. W dzisiejszych czasach będzie to niezbędny warunek, z tego też powodu nauka języka angielskiego staje się podstawą. Językiem tym bowiem posługuje się największa liczba osób z całego świata, dlatego też przeważnie trzeba go znać w stopniu komunikatywnym. Jest to oczywiście pewne minimum, gdyż przeważnie znajomość taka będzie musiała być na jak najwyższym poziomie, by móc bez problemów rozmawiać z zagranicznymi kontrahentami czy współpracownikami. Z reguły nauka języka angielskiego przebiegać może na różne sposoby. Niektóre osoby decydują się na sposób tradycyjny, a więc chodzenie na zajęcia do szkół językowych lub korepetycje z lektorem. Ci, którzy nie będą mieć wolnego czasu na tego typu kursy, stawiają na to, co może im dać indywidualna nauka języka angielskiego w domu. Do tego typu nauki potrzeba jednak sporej wytrwałości. Bowiem trzeba uczyć się regularnie i systematycznie, bo tylko wówczas przyniesie to korzyści

  Termin dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Yokatta - szkoła językowa »

  Yokatta to szkoła językowa poznań, ale nie tylko! Działa również w Krakowie, Bielsko-Białej, Bochni czy w Nowym Sączu. Oferuje zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne z zakresu m.in. języka japońskiego, języka chińskiego, koreańskiego, hindi, wietnamskiego, indonezyjskiego, tajskiego, angielskiego, duńskiego, holenderskiego, francuskiego, włoskiego, norweskiego, portugalskiego, hiszpańskiego, szwedzkiego, rosyjskiego, arabskiego, tureckiego, łaciny, esperanto czy języka niemieckiego. W swojej ofercie ma również język polski dla obcokrajowców, Blended Learning oraz szkolenia biznesowe. W skład szkoleń biznesowych wchodzi: negocjowanie i profesjonalne prowadzenie rozmowy z klientem zagranicznym, udział w reżyserowanych konferencjach zagranicznych, sporządzanie korespondencji przy zastosowaniu odpowiednich reguł biznesowych oraz zwrotów, modelowe rezerwacje miejsc hotelowych, biletów, sal konferencyjnych. Uczestnik warsztatów zaznajomi się z przydatnymi zwrotami oraz słownictwem z zakresu biznesu. Yokatta oferuje również możliwość przeprowadzenia oceny bądź pomocy w selekcji pracowników pod względem znajomości wybranego języka podczas trwania okresu rekrutacji.

  Termin dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy języka angielskiego »

  Uczysz się języka angielskiego? Koniecznie zajrzyj na stronę edukacyjną poświęconą nauce tego języka. Znajdziesz ją pod adresem: Angielski24.com Na stronie znajdziesz czasy angielskie, części mowy i wiele innych rzecz. Nauka języka angielskiego to bardzo ważna rzecz i duża liczba osób przykłada do tego dużą wagę. Na portalu znajduje się także lista szkół językowych ze wszystkich województw Polski. Dzięki temu osoby mające problemy z przyswojeniem tego języka mogą znaleźć szkółkę językową w swojej okolicy.

  Termin dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski przez skype »

  Nasz zespół składa się z w pełni wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego. Naukę przez internet traktujemy bardzo poważnie i dlatego współpracujemy ze specjalistami z dziedziny technologii informatycznych, którzy koordynują nasze działania internetowe. Sami także staramy się cały czas zgłębiać tajniki internetu i bez przerwy uczymy się wszelkiego rodzaju nowości związanych z e-learningiem.

  Termin dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Voowl - aplikacja do nauki słówek »

  Voowl umożliwia szybką naukę obcych słówek na telefonie poprzez ich powtarzanie w formie testów. Po co uczyć się słówek w domu? Czy nie ma ciekawszych rzeczy do roboty? Po co pisać słówka na karteczkach? Po co je potem wycinać? To jest chyba niewygodne i nieporęczne, prawda? Telefon masz przecież zawsze przy sobie! Użyj tej aplikacji i zaoszczędź czas na to co lubisz. Pobierz aplikację Voowl i ucz się słówek na swoim smartfonie.

  Termin dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski online »

  Supermemo.net.pl z przyjemnością prezentuje Państwu szkolenia językowe wysokiej jakości. Jesteśmy już na rynku od wielu lat i sukcesywnie udoskonalamy nasze systemy e-learningowe. Oferowane przez nas kursy dostosowywane są do indywidualnych predyspozycji każdego kontrahenta pod kątem jego aktualnych umiejętności. Polecamy Państwu szczególnie angielski on line, konwersacje w innych językach takich jak, rosyjski, francuski a także niemiecki. W ofercie znajdą Państwo zarówno kursy podstawowe jak i doszkalające, a także słówka z wybranych języków. Serdecznie zachęcamy do zapisywania się do wybranych grup.

  Termin dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego »

  Kurs w szkole językowej ma dużą przewagę nad tradycyjnymi możliwościami nauczania w normalnych szkołach. Przede wszystkim prowadzący są elastyczni i nie powtarzają monotonnie tego samego materiału, jak nauczyciele w szkołach. Kursy zwykle mają dużo szersze możliwości, jeśli chodzi o nowoczesny sprzęt wspomagający naukę, nie są ograniczane wytycznymi. Dodatkowo prowadzący mają lepszy i ciągły dostęp do szkoleń, które pozwalają im poznawanie najświeższych sposobów nauczania wspomagane o nowoczesne technologie. Poza tym, nie jest to następna lekcja w szkole, tylko coś dodatkowego, forma spędzenia czasu, przyjemności, wyróżnia się bo nie jest otoczona innymi podobnymi zajęciami. Kurs wykracza też poza program nauczania i daje możliwości dużo szerszego obcowania z językiem. Lekcje na kursach występują maksymalnie 2 razy w tygodniu po 60 minut, co nie przeciąża umysłów maluchów i dzięki temu nie zabija ich ciekawości. Publiczna edukacja nie ma sposobności poświęcenia uwagi każdemu dziecku indywidualnie. Nie jest to wina kompetencji, lecz zbyt dużej ilości dzieci przypadającej na jednego nauczyciela. Dodatkowo klasy w szkołach liczą więcej niż kilkanaście osób i nie są one dobierane umiejętnościami. Powstaje sytuacja, w której słabsi uczniowie nie mają możliwości na nadrobienie zaległości. Tracą oni przez to zaangażowanie do nauki i widać to patrząc na oceny. Na kursach nikt nie zostaje w tyle i zamiast krytycznej oceny stosowane są o wiele skuteczniejsze motywacje. Pociechy są nagradzane za dobre odpowiedzi i czują rezultaty z wysiłku włożonego w naukę. Popędza je to do następnych sukcesów i buduje większe ambicje niż u pozostałych rówieśników.
  To jasne, że kurs angielskiego dla dzieci odbiega od tego, dla dorosłych, czy młodzieży. Istotne stają się metody nauczania oraz zaangażowanie nauczycieli. Dzieci potrzebują więcej uwagi. Ważne jest, aby ich ciągle pilnować i nie zanudzać. Dobry kurs to ten, który będzie wyposażony w wykwalifikowaną załogę, która jest oswojona z najnowszymi metodami nauczania. Taki nauczyciel musi być przystosowany do pracy z najmłodszymi i w niecodzienny sposób podchodzić do lekcji. Piorytetem są metody, w których nie ma miejsca na siedzenie i sztywne rozwiązywanie zadań i zapamiętywanie na siłę. Dzieci zdecydowanie najlepiej przyswajają wiedzę poprzez zabawę. Kurs musi być wyposażony w jak największą ilość sposobów prowadzenia lekcji. Istnieje dużo gier pozwalających na łatwiejsze przyswajanie słownictwa. Tego rodzaju gry uczą dzieci przez przyjemności, dzięki czemu osiągamy dużo lepsze wyniki, niż podczas nauki w szkołach. Kursy wyróżniają się grupami kilkuosobowymi, gdzie o wiele łatwiej jest poświęcić uwagę na każdym dziecku z osobna. Jest to potrzebne, gdyż w takiej sytuacji łatwiej jest zauważyć, czy któreś z nich nie potrzebują jednak większej uwagi, niż reszta.


  MrRabbit ANGIELSKI TORUŃ centrum
  ul. Legionów 22
  2J93+R4 Toruń

  MrRabbit Kursy angielskiego Toruń rubinkowo
  ul. Dziewulskiego 12
  2MHF+75 Toruń

  MrRabbit Angielski Toruń Rubinkowo
  ul. Kosynierów Kościuszkowskich 13
  2MGW+23 Toruń


  MrRabbit Angielski Toruń Stawki Podgórz
  ul. Hallera 102A
  XJV9+WF Toruń

  MrRabbit Angielski Toruń Wrzosy
  ul. Chabrowa 22
  Toruń

  Termin dodania: 01 01 2020 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Angielski

Angielski - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie