SEO

Agencje interaktywne Podkategoria: Agencje interaktywne

 • Agencja BTL »

  Konkurencja która panuje w tej chwili na rynku, praktycznie w każdej branży, zmusza przedsiębiorcę do znalezienia nowych kanałów dystrybucji swoich produktów. Jedną z najszybszych form dotarcia do klienta może być chociażby direct mail czyli wysyłka tradycyjna treści marketingowej do wyselekcjonowanej grupy odbiorców lub też jej młodsze dziecko - wysyłka e mailing na konta poczty elektronicznej. Pytanie jak zdobyć jednak stosowną bazę danych naszych ewentualnych odbiorców. Z pomocą przychodzi doświadczona agencja btl - Blackbird, której jednym z bazowych produktów jest pozyskiwanie bazy danych firm lub osób fizycznych, tylko od wyspecjalizowanych podmiotów, które takie bazy posiadają. Istnieje możliwość doboru specyficznej grupy rekordów bazy danych odpowiadającej bardzo określonym potrzebom przedsiębiordy, jak również wysyłka reklamowa do szerokiej bazy. Wszystko zależy tutaj od grupy docelowej, do której przedsiębiorca kieruje swoją ofertę.

  Termin dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kolportaż materiałów reklamowych Łódź »

  Nasza firma zajmuje się kolportażem materiałów reklamowych na terenie Łodzi i okolic. Prace wykonywane przez naszą firmę cechują się wysoką skutecznością oraz dokładnym wykonaniem. Dla nas najważniejszy jest klient i jego zadowolenie, dlatego zapewniamy atrakcyjne ceny i pewne dostarczenie powierzonych materiałów reklamowych do wybranego klienta. Nas nas zawsze można polegać. Celem naszej pracy jest pomoc w rozwoju Państwa firmy poprzez zastosowanie wszelkich sposobów dotarcia do potencjalnego klienta. Ceny ustalamy indywidualnie dla każdej firmy po otrzymaniu wytycznych przez Państwa strony. Wszelkie zapytania prosimy składać drogą mailową na adres: mass-media@org lub biuro@mass-media.org.pl. W przypadku większych zleceń istnieje również możliwość negocjacji cen.

  Termin dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron WWW »

  Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się grupą, która pod swoim szyldem integruje wielkie pokłady wiedzy doświadczonych profesjonalistów z najnowszymi technologiami i postępowymi rozwiązaniami. Najbardziej znaczącym plusem naszej grupy jest sztab profesjonalistów-pasjonatów, którzy wyśmienicie znają się na tym, z czym pracują. Zajmujemy się szeroką i wciąż się poszerzającą gamą działań, obejmujących na przykład tworzenie platform e-commerce, testowanie pod kątem wydajności i użyteczności, tworzenie i zarządzanie platformami serwerowymi czy implementację powstałych systemów. Użytkowane przez naszych specjalistów technologie są na tyle zróżnicowane, że dla każdego mamy możliwość stworzyć dokładnie to, czego chce. My naprawdę kochamy to, czym się zajmujemy, dzięki czemu żadne zadanie nie jest w stanie nas pokonać, a nasze oryginalne projekty wzbudzają zachwyt coraz większej liczby klientów.

  Termin dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gadżety elektronicze »

  Jesteśmy skuteczni w działaniach marketingowych, odważnie wdrażamy innowacyjne metody reklamy, ale cenimy również te tradycyjne. Zrealizujemy każdy Państwa pomysł lub pokażemy takie rozwiązania, które sprawią, że zostaniecie zauważeni lub lepiej postrzegani. Patrzymy na rzeczywistość (także tą reklamową) z optymizmem przez różowe okulary.W ofercie mamy gadżety elektroniczne. Zawsze nam się chce i nigdy nie boli nas głowa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi projektami. Polecamy gadżety elektroniczne do Państwa firmy. Tego typu gadżety elektroniczne to nowoczesne pendrive z logo.

  Termin dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Marketing internetowy »

  Jak doskonale wiadomo, w przypadku praktycznie każdego produktu dosłownie nie można się obejść bez odpowiedniej promocji. Z tego właśnie powodu nasza agencja interaktywna pragnie zaoferować szeroki wybór usług związanych właśnie z reklamą i kreowaniem odpowiedniego wizerunku, który bez trudu zaskarbi sobie uznanie i przychylność innych ludzi. W branży tej niezbędne jest jak największe doświadczenie oraz kwalifikacje ? a są to rzeczy, którymi z całą pewnością możemy się poszczycić. Serdecznie zachęcamy zatem do skorzystania z naszych usług!

  Termin dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Kraków »

  Zasadniczym aspektem naszych działań jest ogólnie rozumiana reklama internetowa. Jako prestiżowa agencja reklamowa oferujemy najlepszy poziom usług z zakresu marketingu internetowego. Swoją ofertę adresujemy przede wszystkim do osób zamieszkujących Kraków oraz okolice. Trudnimy się tworzeniem oraz obsługą witryn www. Przygotowujemy projekty graficzne, w tym ulotki, foldery, plakaty. Ważne miejsce w naszej ofercie piastuje także projektowanie logotypów. Zapewniamy najlepszą jakość usług, ciekawe pomysły oraz satysfakcjonującą współpracę.

  Termin dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czapki promocyjne »

  Nasza firma frapuje się fabrykacją gadżetów reklamowych i haftów na materiałach tkaninowych co przyzwala wyprodukować świetne rzeczy w dokładnie takiej formie, w jakiej zażyczy sobie nasz kontrahent. Mamy wszelkie niezbędne maszyny hafciarskie wymagane do wykonywania najwyższej jakości haftów na dowolnego rodzaju materiałach. Nasza firma jest w pełni profesjonalna, stąd nasze artykuły są wyborne i z pewnością będą wyśmienitą wizytówką dla twojej firmy.

  Termin dodania: 28 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Puck Agencja Reklamowa »

  Strony Internetowe Puck i inne działania reklamowe
  profesjonalne, a co najważniejsze skuteczne rozwiązania z zakresu tworzenia stron www, promocji, projektowania graficznego, wydruków, marketingu. Proponujemy sprawdzone i działające narzędzia i metody, a także innowacyjne rozwiązania. Tworzymy narzędzia i działania dostosowane do potrzeb przedstawicieli różnych branż.

  Termin dodania: 03 02 2019 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Agencje interaktywne

Agencje interaktywne - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie