SEO

Grafika komputerowa Podkategoria: Grafika komputerowa

 • PSDTube Photoshop Blog, tutoriale, poradniki graficzne »

  PSDTUBE.pl to polski blog dedykowany dla początkujacych użytkowników Photoshopa. Dzieki naszym tutorialom nauczysz się obsługi najpopularniejszego programu do edycji grafiki rastrowej, adobe Photoshop. Jeżeli szukasz darmowych źródeł inspiracji oraz informacji na ten temat to dobrze trafiłeś. Nasze darmowe tutoriale nauczą Cię zaawansowanych technik programu Photoshop. Tutoriale oraz Kursy Adobe Photoshopskatalogowane są w odpowiednich działach. Poza tym znajdziesz tutaj artykuły na temat grafiki komputerowej.

  Termin dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Forum o grafice »

  Intrygujące, tematyczne i potrzebne początkującym grafikom - dokładnie takie jest nasze forum graficzne, które przedstawiamy poniżej i na którym każdy może się zarejestrować. Wiele cennych informacji, poradników i porad, wielu chętnych do pomocy użytkowników gotowych odpowiedzieć na dowolne pytanie i interesujące działy obejmujące np. tutoriale GIMP powodują, że nasze forum należy do najlepszych tego typu. Już dziś zapraszamy gorąco do wstąpieniana nie i sprawdzenia, jak wiele przydatnych i treściwych wiadomości zawiera, a być może i Ty dołączysz do grupy naszych użytkowników.

  Termin dodania: 08 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie logo »

  Jeżeli poszukujecie Państwo firmy, która idealnie wykona wizualizacje architektoniczną lub inną, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą studio82.pl. Nasze umiejętności i doświadczenie wykorzystujemy tworząc: logo i identyfikację wizualną, witryny internetowe i sklepy internetowe, wizualizację i filmy 3D, grafikę reklamową.. Nasze projekty wykonujemy w niezwykle wysokiej jakości. Nasza firma pomoże Ci się dobrze zaprezentować. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

  Termin dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poligrafia - grafik komputerowy »

  Profesjonalne projekty graficzne z zakresu poligrafii, projektowania graficznego i przygotowywania do druku, DTP.

  Daniel Nalepka to grafik z wieloletnim doświadczeniem, który od ponad ośmiu lat zajmuje się projektowaniem i składem DTP. Obecnie korzysta z profesjonalnego oprogramowania firy Adobe - InDesign CS5, profesjonalnego programu do składu DTP. Wspierając się Photoshope i Acrobatem Pro oraz Illustratorem zapewnia profesjonalne usługi poligraficzne od projektu do druku.
  Portfolio przedstawia jedynie ułamek jego dotychczasowych projektów.

  Poza poligrafią i DTP zajmuje się też web designem i grafiką reklamową.

  Termin dodania: 31 12 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Grafika komputerowa

Grafika komputerowa - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie