SEO

Pomy ciepła Toruń

Pomy ciepła Toruń Firma Mirtor to profesjonalny dostawca nowoczesnych produktów w zakresie klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji. Od kilku lat zajmujemy się świadczeniem usług związanych z sprzedażą, doradztwem i planowaniem profesjonalnych instalacji grzewczych. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, którzy chcą sobie zapewnić wysoki standard ogrzewania i wysoka efektywność energetyczna.
Pompy ciepła to nowoczesne rozwiązania cieplne, które można stosować w mieszkaniach, domach i w niewielkich obiektach komercyjnych. Są urządzeniami, które w racjonalny sposób przekształcają energię odnawialną zgromadzoną w ziemi, powietrzu lub w wodzie w ciepło, bez którego nie wyobrażamy sobie życia. Pompy ciepła oprócz zapewnienia wysokiego komfortu cieplnego, są także efektywne energetycznie, co ma wpływ na redukcję wydatków związanych z ogrzewaniem mieszkań.
Firma Mirtor sprzedaje wysokiej jakości pompy ciepła, produkowane przez zaufanych specjalistów w zakresie klimatyzacji i ogrzewania - firmy Atlantic i Fujitsu General. Pompy ciepła składają się z dwóch jednostek - modułu zewnętrznego i wewnętrznego, które współpracując zapewniają ogrzewanie pomieszczeń. Urządzenia te po za właściwościami grzewczymi, mogą także służyć jako urządzenia klimatyzujące
Gwarantujemy Państwu fachową obsługę i wysokiej jakości urządzenia. Jesteśmy firmą które działa na terenie całego kraju. Nasze wieloletnie doświadczenie, wraz z wiedzą na temat nowoczesnych technologii sprawia, że staliśmy się jednym z najlepszych dostawców urządzeń klimatycznych, grzewczych i wentylacyjnych w kraju. Zapraszamy do naszego biura w Toruniu!

Szczegóły strony www.mirtor.com.pl:

Podlinkuj stronę www.mirtor.com.pl:

Pomy ciepła Toruń

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 27 Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Klimatyzatory wrocław »

  Większość z ludzi cały rok czeka na wakacje, a co za tym idzie na porę letnią. Nie dość więc, że czas ten kojarzy nam się z odpoczynkiem od pracy i domowej codzienności, to w dodatku oznacza ciepłe dni, które pozwalają nam zapomnieć o mroźnych miesiącach. Niemniej, gdy już nadejdą te słoneczne dni, najbardziej pożądaną rzeczą o jakiej myślimy jest wentylacja. Będąc w pracy, nieklimatyzowanej kawiarni lub domu nagrzanym od słonecznych promieni, chcemy od zaraz poczuć chłód, gdyż upał daje nam się we znaki. Rzec by można, że nie znajdziemy takiego czasu w czasie pełnego roku, z którego moglibyśmy być w pełni zadowoleni. Na przykład wyczekujemy gorących dni, lecz gdy już możemy się nimi cieszyć, jedynym co nas może odprężyć jest odpowiednia wentylacja w pomieszczeniu, w jakim się znajdujemy. Oczywiście wentylacji brakuje nam szczególnie, gdy przebywamy w środku jakiegoś budynku, głównie w większych miastach, gdzie znacznie trudniej będzie się znosić upał i skwar, niż na łonie natury bez spalin i zanieczyszczeń. Jeśli odpoczywamy na łące, a dookoła gdzieś będą nam śpiewać ptaszki, wówczas wentylacja potrzebna nie będzie, gdyż lekki wietrzyk absolutnie będzie nam wystarczał.

  Termin dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory Poznań »

  Uprzejmie zapraszamy na witrynę www firmy o nazwie Greenvent. Oferta firmy Greenvent to kompleksowa obsługa urządzeń wentylacji jak i klimatyzacji. Trudnimy się również montowaniem a także projektowaniem, instalacji wentylacyjnych, klimatyzacji i ogrzewania. Naszą działalność prowadzimy na obszarze całej Polski, biuro Greenvent znajduje się w Poznaniu. Staramy się by zagwarantować sukces własnemu Użytkownikowi. Bezustannie próbujemy skutecznie pojąć realne wymagania Odbiorcy, żeby doszlifować dla niego w miarę możliwości perfekcyjne i funkcjonalne rozwiązania. Specjalizujemy się między innymi montażem i zakładaniem wentylacji oraz klimatyzacji grzewczych.

  Termin dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperacja ogrzewnie nadmuchowe »

  Projektując energooszczędny budynek niestety często zapomina się o tym, że będą w nim mieszkać ludzie potrzebujący odpowiedniej ilości świeżego powietrza, niezbędnego do zdrowego życia. Poprawienie złego samopoczucia osób przebywających w takim budynku niesie ze sobą dodatkowe koszty związane z modernizacją, bądź zwiększonym zużyciem energii na wentylację. By uniknąć takich błędów, radzimy już na etapie projektu domu uwzględnić zastosowanie w nim energooszczędnej wentylacji, a taką zapewni wybór wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, czyli rekuperacji.

  Termin dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Klimatyzacji Warszawa »

  Nasza firma na rynku działa już od piętnastu lat, jesteśmy autoryzowanym dealerem znanych marek produkujących urządzenia klimatyzacyjne, przede wszystkim są to marki japońskie takie jak: Toshiba, Mitsubishi Heavy Industries Ltd, Mitsubishi Electric i Fuji, a także Carrier. Naszym klientom proponujemy kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie tych urządzeń, w skład której wchodzi dostawa i montaż urządzeń u klienta, a także naprawa i serwis, przeprowadzone przez doświadczonych serwisantów, którzy używają oryginalnych części zamiennych.

  Termin dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Piaseczno »

  Nasza firma to międzynarodowa spółka o bardzo długim doświadczeniu w zakresie produkcji i dystrybucji urządzeń klimatyzacyjnych, a także nowoczesnych pomp ciepła. Nasze pompy ciepła zaprojektowane, opatentowane i produkowane w Polsce zdobywają najwyższe laury na międzynarodowych konkursach oraz uznanie wielu entuzjastom ekologii. Pozwalają one znacząco chronić środowisko poprzez zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych do środowiska. Pompy te pozwalają także na znaczne oszczędności energii i pieniędzy w domach naszych klientów.

  Termin dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rury Miedziane »

  Firma posiada szeroką i bogatą ofertę urządzeń związanych z branżą wentylacyjną, klimatyzacyjną oraz chłodniczą. Szeroki wybór asortymentu oraz duże doświadczenie techniczne pracujących w firmie doradców, pozwala na wspólną realizację prac projektowych z wieloma zainteresowanymi ofertą klientami. Wszystkie proponowane przez hurtownię produkty posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty, co pozwala brać firmie pełną odpowiedzialność za podejmowane działania oraz inwestycje. Proces zakupu potrzebnych produktów zabezpieczony jest regulaminem sprzedaży korzystnym dla obu stron.

  Termin dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kuchnie kraków »

  Wyposażenie kuchni w nowe meble, to nie łatwe wyzwanie dla osób urządzających mieszkanie. Nasza firma specjalizuje się właśnie w produkcji nowoczesnych mebli kuchennych. Nasze meble tworzymy według własnych nowoczesnych i najlepszych projektów, a także według projektów powierzonych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam także na realizację indywidualnych zamówień klienta-nawet tych najbardziej nietypowych i wygórowanych. Na specjalne życzenie klienta, tworzymy również projekty kuchni i wizualizację. Specjalizujemy się również w produkcji mebli biurowych, pokojowych, łazienkowych-także na specjalne zamówienie. Nasza firma gwarantuje wysoką jakość wykonania mebli, terminowość, a także bezpłatny transport i montaż.

  Termin dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Olfaktometria »

  Zakres usług firmy Otto Engineering Polska S.A obejmuje różnorodne usługi związane z budową, funkcjonowaniem i modernizowaniem czystych pomieszczeń w obiektach przemysłowych. Wśród oferty znajduje się także projektowanie malarni, olfaktometria, wentylacja przemysłowa, projektowanie urządzeń wspomagających oczyszczenie powietrza w oparciu o własne skrubery i biofiltry czy też połączenia tych systemów. Co więcej firma posiada serwis biofiltrów oraz wykonuje pomiary FID. Wieloletnie doświadczenie sztabu specjalistów pracujących w firmie owocuje wysokim poziomem świadczonych usług. Szczegółowa oferta dostępna jest na firmowej stronie ottoindustries.pl

  Termin dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komory chłodnicze »

  Jesteśmy firmą która doskonale zna się na każdego modelu instalacjach chłodniczych i klimatyzatorach. Przede wszystkim zajmujemy się dystrybucją tego typu sprzętu, to znaczy klimatyzatorów, urządzeń wentylacyjnych i pokrewnych. Usługi które oferujemy to montaż urządzeń u klienta, i serwis i konserwacja. Wszystkie usługi polecamy najlepszym specjalistom, więc wszelaki montaż lub naprawa jest błyskawiczna i sprawna a zarazem skuteczna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą podażą, bo jest dobra.

  Termin dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja »

  Pod czas pożaru bardzo istotną rolę odgrywają dachowe wentylatory, dzięki którym dym zostaje wysysany z płonącego obiektu. Takie urządzenia posiadają nieco bardziej skomplikowaną budowę niż takie tradycyjne wentylatory osiowe, gdyż silnik zamontowany jest wewnątrz strumienia wentylacji powietrza. Materiały użyte do ich budowy doskonale zabezpieczają je przed korozją i negatywnym wpływem zewnętrznych czynników, które posiadają niszcząca siłę. Wentylatory dachowe mają dużą odporność cieplną mogą pracować w bardzo wysokich temperaturach. Wykorzystanie trójfazowego silnika jako napędu pozwala na ich z ogromnym skutkiem pracę. Tego rodzaju wentylatory budowane są w różnorakich rozmiarach, w zależności od potrzeb. Aby takie urządzenia zapewniały skuteczna ochronę i spełniły w całości swoją rolę istotne jest ich prawidłowe zamontowanie, dlatego wyłącznie mężczyźni i kobiety wykwalifikowane posiadające dostateczna wiedze na ten zagadnienie powinny podejmować się ich montażu. Zagrożenie wybuchu pożaru w każdej chwili można zmniejszyć do minimum, więc warto zainwestować w wentylatory, zresztą w budynkach gdzie masowo gromadzą się inni ludzie są one warunkiem koniecznym.

  Termin dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »