SEO

Fabryka domów

Fabryka domów Solidne domy to przedsiębiorstwo z dużym doświadczeniem budująca stalowe domy. Dzięki zastosowaniu najefektywniejszej technologii i przeszkoleniu pracowników taki efekt uzyskaliśmy. W cenie wliczone są koszty powiązane z wszelkimi instalacjami takie jak: co, prąd, woda, kanalizacja, wentylacja, rekuperator oraz energooszczędny standard wykonania. Budowa domu realizowana jest w fabryce i trwa około 4 tygodni - dokładnie tyle czeka się na pozwolenie na rozpoczęcie budowy - po przygotowaniu wszelkich papierów przez zamawiającego oraz wybudowane fundamenty przyjeżdżamy i w przeciągu kolejnych 30 dni montujemy dom i oddajemy do użytku. Zatem termin wykonania jest dość krótki, co czasem ma ogromne znaczenie dla biorców i co staje się mocnym punktem naszej firmy. W prezentowanej ofercie prezentujemy dziesięć domów, ponieważ każdy z nich został dopasowany do konkretnej rodziny i działki, a stawianie za każdym razem prepozycyjnych konstrukcji sprawia, że wzrasta dokładność wykonania, a co najważniejsze skraca się termin wykonania. Jest to niesamowicie ważne przy montażu budynków pasywnych i energooszczędnych. Wyróżnione przez nas projekty to narzucający standardy reprezentacji w swoich rangach, które zostały zaprojektowanie przez wielu doświadczonych architektów, co w przypadku niektórych z nich zaowocowało nagrodami i wyróżnieniami. Dzięki wybraniu gotowego propozycji zyskasz nie tylko czas, ale pieniądze.

Szczegóły strony www.solidnedomy.com:

Podlinkuj stronę www.solidnedomy.com:

Fabryka domów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 22

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Beltran Pracownia Architektoniczna Słupsk »

  BELTRAN PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA jest autorską pracownią oferującą kompleksowy zakres usług projektowych.Naszym głównym założeniem jest poszukiwanie nowatorskich i funkcjonalnych rozwiązań co w efekcie ma sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
  Zakres usług projektowych obejmuje m.in.
  Pełnobranżowe projekty architektoniczno ? budowlane
  Koncepcje architektoniczne do uzyskania warunków zabudowy
  Adaptacje projektów domów gotowych na potrzeby konkretnych działek
  Projekty aranżacji wnętrz
  Projekty zieleni
  Wizualizacje 3D, makiety i modele robocze

  Termin dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa Energetyczne Kraków »

  Jesteśmy zespołem ludzi, które specjalizują się w wykonywaniu świadectw charakterystyki energetycznej wszystkich budynków ? lokali mieszkalnych w budownictwie wielorodzinnym, domów jednorodzinnych, kamienic, bloków, budynków użyteczności publicznej, części wydzielonych. Własne usługi kierujemy do kontrahentów swoich oraz dodatkowo przedsiębiorstw i instytucji. Zapraszamy już teraz do wykorzystywania naszych usług ? jesteśmy profesjonalni, terminowi, mamy duże doświadczenie oraz konkurencyjne ceny. Więcej detali dostępnych jest na naszej witrynie internetowej WWW.

  Termin dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna »

  Architektura jest płaszczyzną niesłychanie interesującą, ponieważ zapewnia ogromne pole do popisu architektom. W naszej pracowni powstają niepowtarzalne i oryginalne projekty budynków oraz wnętrz. Naszym zadaniem jest zrobienie projektu, który spowoduje że nasz klient będzie oczarowany wynikiem. Architekci, którzy przynależą do naszej brygady to młodzi, pomysłowi i sumienni eksperci, którzy mają już ogromne doświadczenie w przygotowywaniu projektów jak i w nadzorowaniu realizacji. Działamy na terenie całego kraju i za granicą.

  Termin dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Geodezja wałbrzych »

  Branża budowlana i architektura mają ze sobą dużo wspólnego, choć nie są to unikalne dziedziny jakie kojarzą się z powstawaniem jakiejkolwiek infrastruktury. Nim powstanie wszelki wzorzec budynku, drogi, wiaduktu bądź innego przedsięwzięcia, musi być zmierzone i opisane ukształtowanie terenu. Zajmuję się obszernym obszarem usług geodezyjnych każdego typu. Obrazowanie i wytyczenia terenu, przyrządzanie map obszaru pod projekty i kompleksowe usługi geodezyjne. Oferuję wygodne warunki współpracy.

  Termin dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o rynku nieruchomości, handlu mieszkaniami »

  Deweloper.net.pl to nowoczesny blog o rynku mieszkaniowym, marketingu nieruchomości. Znajdziesz tu najaktualniejsze informacje o handlu mieszkaniami. Strona jest podzielony na kategorie dzięki czemu przeglądanie jest szybkie i wygodne. Znajdziesz tu działy :Finanse Nieruchomości Rynek nieruchomości a w przyszłości pojawią się nowe działy. Strona została napisana aby służyć pomocą wszystkim tym którzy planują zakup nowego lub używanego mieszkania. Chętnie podzielimy się opiniami których deweloperów unikać, a którym można zaufać. Polecamy

  Termin dodania: 01 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowania »

  Proponujemy skorzystanie spośród naszych usług. Interes budowlana wykona następstwo usług związanych spośród prowadzeniem budowy, remontów czy też rozbiórek rusztowania. Posiadamy lokalny, specjalistyczny utensylia, na którym działamy na własną rękę, lub możemy przeprowadzić usługi wypożyczenia naszego sprzętu innym ekipom remontowym, budowlanym. Pożądane byłoby wleźć na stronię Delta żeby dowiedzieć się mnogość więcej o naszej ofercie. Zapewniamy spedycja sprzętu budowlanego, remontowego. Sprzedajemy szalunki stropowe w ekipa których wchodzą W team zestawu szalunkowego wchodzą: skleina szalunkowa brzozowa, dźwigary, głowice, podpory tudzież trójnogi.

  Termin dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty ogrodów »

  Zatrudniamy projektantów, którzy w najwyższym stopniu troszczą się o potrzeby naszych Klientów. Są zdolni stworzyć mniej, lub bardziej formalne kompozycje ogrodów, które będą odzwierciedlały osobowość i charakter Klientów. Doskonale łączą nowy i stary styl projektowania ogrodów, tworząc oryginalne kompozycje, które trafiają w zróżnicowane upodobania Klientów. Projektowanie ogrodów stawia przed projektantem wielkie wyzwania. Każde zlecenie traktujemy bardzo poważnie. Podczas pierwszego spotkania z Klientem, szczegółowo omawiamy Jego potrzeby i szczegółowo oceniamy teren działki, aby umiejętnie dopasować rośliny i zaaranżować poszczególne strefy ogrodu. Podczas projektowania dbamy o adekwatny dobór stylu ogrodowego, a także o dopasowanie architektury krajobrazu do możliwości naszych Klientów. Potrafimy także zaprojektować instalację wodną i oświetlenie, wraz z dekoracjami drewnianymi i kamiennymi w Państwa ogrodzie.
  Nasi pracownicy korzystają z sprawdzonych urządzeń i praktycznych programów komputerowych. Dzięki bogato rozwiniętej technologii będą Państwo mogli obejrzeć projekt w każdej chwili, bez wychodzenia z domu. Nasze wizualizacje robione są w technice 3D, która lepiej eksponuje nasze koncepcje. Zaletą naszej firmy ogrodniczej jest kompletność usług, rzetelność i pomysłowość podczas tworzenia wyjątkowych projektów ogrodów. Dbamy, by każdy ogród był miejscem pełnym harmonii, spokoju i piękna. Możemy stworzyć dla Państwa ogród jak z bajki.

  Harasimowicz Architektura Krajobrazu
  ul. Leśna 11, 87-147 Łysomice Toruń
  biuro@ogrod-swiatkamienia.com
  Tel: +48 (0) 56 6783 271
  tel. kom. 0608 862 217

  Termin dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dobredomy.pl - gotowe projekty domów jednorodzinnych »

  Dobre Domy to pracownia architektoniczna oferująca olbrzymi wybór specjalistycznych projektów domów łącznie z z kosztorysami oraz pomocniczymi usługami projektowymi. Nasi eksperci wykonają nie tylko plan budowanego domu, ale także systemy solarne, wentylacji mechanicznej i zaproponują innowacyjne rozwiązania ekologiczne oraz energooszczędne dla domu. Na stronie pracowni można zobaczyć liczne gotowe projekty ułożone wedle nazwy, wielkości domu, dostępnych kondygnacji lub ich twórcy. Nabycie projektu odbywa się online, tym samym wszystko można załatwić bez wychodzenia z domu.

  Termin dodania: 03 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów »

  Blog Projekty domów porusza aspekty budowy domu, tematykę projektów domów, zagospodarowania działki, lokalizacji budynku na działce, jakie odległości od ogrodzenia itp. nJednocześnie jest uwględniona tematyka adaptacja projektu gotowego czy inaczej nazywanych projektów typowych. nJednym z głównych tematów dla inwestorów myślących o budowie domu jest decyzja czy projekt gotowy i adaptacja, czy projekt indywidualny.

  Termin dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Adaptacja projektu »

  Adaptacja projektu gotowego – to przystosowanie go do wymogów prawa budowlanego, związanego z lokalizacją działki wybranej pod budowę domu oraz do indywidualnych potrzeb inwestora. nnAdaptacja projektu gotowego jest konieczna aby uzyskać pozwolenie na budowę. nnProces adaptacji projektu gotowego składa się z dwóch części:nn1. Część obowiązkowa:n- Opracowanie projektu zgodnie z ustaleniami określonymi w decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz obowiązującymi normami, przepisami prawa i zasadami wiedzy technicznejn- Projektowany zakres zmian w zakresie rysunkowym i tekstowym nanieść trwałą techniką graficzną w kolorze czerwonym na oryginale projektun- Dokonać niezbędnej adaptacji fundamentów do lokalnych warunków gruntowych i sposobu ich izolacjin- Każdorazowo sprawdzić lub przeliczyć konstrukcję budynku w zakresie dostosowania jej do lokalnych warunków wynikających z innych niż przyjęte w projekcie stref klimatycznych. n- Dostosowanie instalacji wewnętrznych i przyłączy do warunków miejscowych na podstawie uzgodnionych z dostarczycielami odpowiednich mediów umów i projektów. n- Podpisać projekt jako autor adaptacji z podaniem numeru i rodzaju posiadanych, niezbędnych do tego uprawnieńnn2. Część dodatkowa:n- dostosowanie projekty domów do indywidualnych potrzeb inwestora, takich jak: zmiany wielkości, rozmieszczenia i technologii ścian, fundamentów, stropów, dachu, okien i drzwi, sposobu ogrzewania, odprowadzania ścieków itp. nnProjektant, który dokonuje adaptacji projektu gotowego i przygotowuje projekt zagospodarowania działki jest uważany za projektanta danego obiektu w rozumieniu art. 20 Prawa Budowlanego przejmując wszystkie wynikające z ustawy obowiązki i uprawnienia łącznie z odpowiedzialnością za projekt.

  Termin dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »