SEO

Graffmark - Motywacyjne programy partnerskie i lojalnościowe

Graffmark - Motywacyjne programy partnerskie i lojalnościowe Firma Graffmark - Skutecznie Wspieramy Twój Biznes. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania marketingowe dla firm. Motywuj swoich klientów do zakupów i zyskaj ich lojalność wobec własnej firmy!
Współczesny rynek dobrze już poznał siłę imponującego narzędzia marketingowego jakim jest partnerski system motywacyjny dla klientów, dlatego nasza firma jako solidnie działająca platforma B2B udostępnia w ramach współpracy partnerskiej dwa różne programy motywacyjne dla firm. Znaczkowy program lojalnościowy Europunkty.pl oraz Wirtualny program motywacyjny epunkty
Programy udostępniane przez firmę Graffmark są dostosowane do momentalnego wdrożenia, jest też możliwość dany program motywacyjny spersonalizować pod kątem Państwa wymogów. Europunkty to tradycyjny program lojalnościowy w którym zaopatrujemy naszego partnera w indywidualne katalogi nagród oraz holograficzne znaczki. Klienci zgromadzone znaczki wymieniają na nagrody z katalogu. Epunkty to nowoczesny system lojalnościowy opierający się na wirtualnych kontach istniejących na przygotowanej stronie internetowej www.(NazwaTwojejFirmy).epunkty.pl Klienci mają 24 godzinny dostęp do indywidualnego konta za pośrednictwem którego mają możliwość sprawdzić saldo punktowe i dokonać zamiany punktów na ciekawe nagrody rzeczowe. Wieloletnia praktyka na rynku pomaga nam sprostać nawet najwyższym wymaganiom stawianym przez nowoczesny rynek marketingowy. Dysponujemy własnym zapleczem logistycznym co wiąże się ze zmniejszeniem kosztów dla naszego nowego partnera, ponadto zajmujemy się pakowaniem, adresowaniem, wysyłaniem oraz obsługą reklamacji nagród. Graffmark, Zbieraj punkty, odbieraj nagrody!

Szczegóły strony graffmark.pl:

Podlinkuj stronę graffmark.pl:

Graffmark - Motywacyjne programy partnerskie i lojalnościowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gra na giełdzie »

  Od początków naszego istnienia, naszym głównym celem była i jest skuteczna edukacja giełdowa rodzimych inwestorów. Wierzymy, że każdy człowiek bez względu na to, jakie ma wykształcenie oraz doświadczenie może w sposób skuteczny zarabiać na rynkach giełdowych. Naszym priorytetem jest tworzenie traderów inwestujących samodzielnie bez strachu i zbędnych emocji. Przeszkoliliśmy setki inwestorów z różnych stron Polski, Europy i Świata, oraz wiele instytucji oraz prywatnych firm z naszego kraju. Korzystając z naszej oferty masz pewność, że będziesz kompleksowo obsłużony i wyjdziesz zadowolony. Zapraszamy do owocnej współpracy!

  Termin dodania: 10 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wzory pism »

  Poszukujesz wzorów pism? Nie wiesz jak napisać testament, wypowiedzenie umowy o pracę czy wniosek o stwierdzenie nabycia spadku? Koniecznie zobacz nasz portal internetowy, w którym pobierzesz tysiące wzorów dokumentów. Każdy wzór dokumentu zawiera dokładny opis i instrukcję wypełniania. Baza setek dokumentów napisanych przez doświadczonych prawników daje gwarancję, że każdy znajdzie w naszym serwisie wzór dokumentu jakiego potrzebuje. Nie zwlekaj ani chwili dłużej. Odwiedź nasz portal i ściągaj wzory pism. Zapraszamy także do naszej księgarni prawnej, krs online i obszernego, tematycznego serwisu prawnego.

  Termin dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przyciemnianie Szyb Samochodowych »

  Nasza firma działa na rynku już od dwudziestu lat. W ciągu tego czasu zdobyliśmy ogromne doświadczenie w zakresie naszej specjalizacji, którą są szyby samochodowe. W naszym katalogu znajduje się już ponad dwadzieścia pięć tysięcy pozycji i z każdym dniem ich przybywa. U nas dobrać można szyby do każdego niemalże samochodu, który jeździ po naszych drogach. Doświadczona obsługa dobierze dla nas również szyby, które będą najbardziej dopasowane do naszego samochodu i kieszeni, ponieważ często zdarza się, że w starszych samochodach klienci wolą zastosować szyby od mniej markowych producentów.

  Termin dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa Poznań »

  Przejazd większej ilości osób wiąże się z koniecznością wyszukania odpowiedniej firmy transportowej. Takim przedsiębiorstwem jest niewątpliwie Auto-Service Andrzej Politowicz z Poznania. Przewóz osobowy oferowany przez tę poznańską firmę, zawsze niesie za sobą bardzo wysoki poziom jak też fachowość. Wpływają na to po pierwsze busy, które wykorzystywane są do przewozu osób. Są to pojazdy nowoczesne, wyposażone we wszelkie osiągalne rozwiązania techniczne, dzięki którym każda droga jest wygodna jak i, co ważne, bezpieczna. Następnym istotnym czynnikiem mającym wpływ na wysoką klasę usług, jak też na to że pomoc drogowa nie jest w żadnych okolicznościach wzywana do busów poznańskiej firmy, są jej kierowcy. Każdy z nich to posiadający duże doświadczenie odbiorca dróg, który posiada potrzebne papiery jak również umiejętności.Wykopy Poznań

  Termin dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Import z Chin - Targi w Chinach - Sprawdzenie firmy »

  Zawsze mówimy firmom,że import z chin to nie jednorazowy zakup a cały proces. Aby przywóz towarów z Państwa Środka był sukcesem, wpływ ma wiele procedur, takich jak wybór wiarygodnej firmy z Chin, uzyskanie wszystkich ważnych certyfikatów oraz pozwoleń od chińskiego kontrahenta, zorganizowanie łańcucha logistyki aż po sprzedaż w Polsce
  Wiele przedsiębiorców rozważa jak zacząć importować z Państwa Środka? Jak odnaleźć fabrykę w Chinach.Targi w Chinach są najlepszym sposobem. W Chinach targi organizowane są bardzo często. Każdy z importerów odnajdzie interesujące go firmy na tarach w Chinach. Po wyszukaniu chińskiej fabryki trzeba sprawdzić czy to nie oszust z Chin. Otóż chińskie firmy często nie są wiarygodnymi firmami, często to firmy widma lub po prostu zamiast fabryk pośrednicy.
  Dlatego dzięki serwisowi www.chinskiraport.pl można sprawdzić firmę z Chin. Jest to najważniejszy z etapów rozpoczęcia importu. Sprawdzić możemy kiedy fabryka w Chinach powstała, czy firma w Chinach to pośrednik czy fabryka? Czy firma chińska posiada wszystkie potrzebne certyfikaty CE, dokument ISO oraz dokumenty eksportowe?
  Trzeba pamiętać, że Import z Chin opiera się na regułach T/T dlatego pewność, że fabryka chińska jest zarejestrowany jest najważniejsza dla bezpiecznego importu z Chin.
  Nasze biura sporządzają raport handlowy - nt. producenta z Chin. Zajmuje to tylko 72 godziny.zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 532-619-322.

  Termin dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Autopomoc Poznań »

  Jeżeli potrzebujesz z holować własny pojazd należy wiedzieć, że cudownym rozwiązaniem jest nasza działalność która gwarantuje wam autopomoc Poznań. Tego typu pomoc drogowa jest przedstawiona dla wszystkich w korzystnych cenach i bardzo korzystnych warunkach. Proponujemy tobie holowanie Poznań a nawet wypożyczenie takich sprzętów jak laweta Poznań, dzięki temu zdecydowanie każdy ma możliwość pozwolić sobie na wykorzystanie takich możliwości jakie są z korzyścią dla wszystkich! Holowanie poznan to jedna z wielu możliwości jakie odnajdziesz u nas!

  Termin dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Szczecin »

  Opisywana tu strona: nieruchomości Szczecin opisuje starannie propozycję biura nieruchomości Atrium ze Szczecina, które od wielu lat para się pośrednictwem w wynajmie, kupnie jak również sprzedaży nieruchomości na obszarze Szczecina jak również okolicznych miejscowości. Baza ogłoszeń, jaką rozporządza biuro nieruchomości Atrium koncentruje w sobie tysiące ogłoszeń i propozycji wynajęcia, sprzedaży i kupna każdego rodzaju nieruchomości. Na ogół korzystającą z usług biura Atrium grupą klientów są studenci oraz uczniowie, jacy wraz z początkiem nowego roku akademickiego poszukują mieszkań do wynajęcia. Usługi biura Atrium przełamują dominujący wciąż w świadomości większości osób mit o tym, iż szukanie mieszkania do wynajęcia za pomocą biura nieruchomości często bywa drogie oraz nieskuteczne (przekonaj się o tym sam: domy Szczecin, mieskzania Szczecin). Setki zadowolonych klientów, jacy każdego roku korzystają z pomocy naszego biura może zaświadczyć, iż zaproponowane im oferty spełniają wszystkie wymagania, jakie każdy klient uściśla na początku współpracy jak również, że ceny usług nie są wcale tak wygórowane jak myśli spora większość nieznających tematu ludzi. Zapraszamy wszystkich na tę stronę.

  Termin dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent opakowań foliowych »

  Doprowadzając do skutku normalne zakupy w sklepie wielobranżowym z tradycyjnym pożywieniem nie bijemy się z myślami jak długą drogę muszą przebyć opakowania z folii, w które włożony jest nasz krajowy drogi chleb powszedni. Bo pomimo, że torebka z papieru jest czymś w całości ulegającym biodegradacji to jednakże opakowania foliowe są przystępne w produkcji i stanowczo groszowe. W tej samej chwili dbamy o lasy nie posługując się drewnem do ich wytwarzania. Preferencja dokonuje każdy z nas.

  Termin dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Galanteria skórzana »

  Też myśli i upomni z skórzane dobrze się przetestują. Starczy odwiedzać sklep z tekstem odwaga skórzana, zaś nuże kłopot sam się zwolni. Albowiem zdołamy wyselekcjonować gentlemeński natomiast zawsze na topie pasek do dolny, czy samo kuplet empatycznych długopisów, czy trwałych piór, jakie będą odkrywały się w skórzanym opakowaniu. Aliści jak tegoż znamy skórzane sprawy są zawsze w cenie, bowiem dogłębna karnacja istnieje zaś będzie zawsze droższa od owej ekologicznej. Natomiast jeśli ma istnień owe upominek dla zażyłej nam jednostki, okresem pikieto od czasu do okresu w coś droższego zainwestować.

  Termin dodania: 12 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt1000.pl - pożyczki przez internet »

  Jest to pożyczka przez Internet. Chwilówkę mogą otrzymać osoby indywidualne. Aby otrzymać pożyczkę przez Internet należy: Zarejestrować się. Przelać opłatę Rejestracyjną.
  Zalogować się do sfery użytkownika. Aby można było prawidłowo zweryfikować Twój wniosek o pożyczkę, niezbędne jest przesłanie do Biura Obsługi Klienta następujących dokumentów e-mailem:
  - kopia dowodu osobistego, kopia pełnych wyciągów z konta osobistego, na które otrzymujesz wynagrodzenie, za okres ostatnich 3 miesięcy oraz aktualne zaświadczenie o zatrudnieniu. Więcej informacji znajduje się na stronie kredyt 1000. pl

  Termin dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »