SEO

Doradztwo finansowe Podkategoria: Doradztwo finansowe

1 · 2 · następna strona »
 • Dyszka.com »

  Niemal każdego dnia jesteśmy tak zajęci w firmie i domu, że coraz ciężej znaleźć nam czas na uregulowanie jakichkolwiek ważnych spraw. Dlatego bardzo cenimy sobie takie oferty, które wymagają od nas małego zaangażowania. Im mniej skomplikowanych procedur i czasu będzie to od nas wymagało, tym chętniej godzimy się skorzystać z nowej propozycji. Następnym sporym udogodnieniem na rynku usług finansowych jest szybka pożyczka na sms. Jest to pożyczka dostępna dla każdego, kto skończył 20 lat. Górną granicą wiekową jest zazwyczaj 70 lat. Innym warunkiem koniecznym do spełnienia jest brak negatywnej historii kredytowej. Podanie o taką pożyczkę składa się w prawdziwie szybkim tempie - wystarczy wysłać sms pod wskazany telefon. W treści sms wpisujemy nazwisko i imię, adres zamieszkania i kwotę pożyczki. Zwykle w przeciągu 48 godzin skontaktuje się z nami konsultant i udzieli wszelkich niezbędnych informacji dotyczących pożyczki. Szybkość i wygoda w uzyskaniu pożyczki jest związana z przyśpieszonymi procedurami weryfikacji naszych danych. Jeśli pomyślnie je przejdziemy, pieniądze możemy otrzymać jeszcze tego samego dnia. Na czym owe procedury bazują? Może to być sprawdzenie poprzez konto bankowe. Przelewamy ze swojego konta na wskazany rachunek malutką kwotę, na przykład złotówkę. W ten sposób potwierdza się, czy dane zawarte we wniosku pokrywają się z danymi właściciela konta. W tym momencie możemy liczyć na ekspresowe przelanie kredytu na konto. Innym sposobem może być wysłanie faksem lub mailem kopii dwóch dokumentów z fotografią i wyciągu z rachunku osobistego. Jeśli potwierdzenie tożsamości we wniosku jest jedynym warunkiem, pożyczka może zostać nam udostępniona nawet w przeciągu dwóch godzin od złożenia wniosku. Proces weryfikacji przechodzi się tylko jednokrotnie. ';

  Termin dodania: 07 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukiwarka Kredytów »

  Udostępniona Państwu porównywarka finansowa to narzędzie, które służy do wyszukania najlepszych produktów bankowych, ubezpieczeń oraz funduszy inwestycyjnych. To nie jest kolejny portal finansowy z szeregiem informacji prasowych i dziennikarskich sensacji. To miejsce, gdzie bardzo szybko możesz wyszukać, porównać i kupić najlepsze kredyty hipoteczne z dopłatą, karty kredytowe, kredyty samochodowe, kredyty gotówkowe, lokaty bankowe czy konta bankowe. Kalkulator zdolności kredytowej podpowie Ci, na jaki kredyt Cię stać. Liczą się tylko konkretne odpowiedzi na pytania typu: jaki kredyt, czy lokata bankowa jest najlepsza właśnie dla Ciebie? Jaką masz zdolność kredytową? Czy kredyt Rodzina na swoim jeszcze istnieje?

  Termin dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Radom »

  Dowolna takowa człowiek, którą interesowały będą usługi księgowe radom, będzie miała możliwość po prostu zajrzeć do naszej placówki. Wszystko dlatego, że jesteśmy w tym naprawdę nieźli i wesprzemy wam w rozwiązaniu waszych formalnych kłopotów. Dobrze orientować się, że księgowość radom, którą się paramy jest na najlepszym dostępnym szczeblu, a w całej tej miejscowości ciężko będzie znaleźć następną takową firmę, która będzie stała na tak samo wysokim szczeblu, co i my.

  Termin dodania: 18 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Absolutna Porównywarka Kredytowa »

  Porównywarka kredytów to rewolucja na rynku wyszukiwania produktów finansowych! Przeznaczona do znalezienia i porównania najlepszych produktów bankowych według WŁASNYCH parametrów. To miejsce, gdzie bardzo szybko możesz wyszukać najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, kredyty gotówkowe, lokaty bankowe, pożyczki hipoteczne oraz karty kredytowe. Kalkulator zdolności kredytowej podpowie Tobie, na jaki kredyt Ciebie stać. Zero zbędnej treści! Tylko porównywarka finansowa!

  Termin dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mbank opinie »

  Mbank-opinie.pl to niezależne forum dyskusyjne, jakie stworzone zostało z myślą o każdych jednostkach szukających rzetelnych, potwierdzonych i zebranych w właściwej postaci, w jednym miejscu informacji, na temat usług a także rzeczy oferowanych przez mBank - ekonto opinie. Głos na naszym forum zabierać będą zarówno jednostki chcące otrzymać detaliczne informacje albo porady a także doświadczeni eksperci, którzy od wielu lat korzystają z usług mBanku i z całą pewnością mogą udzielić Ci kilku korzystnych wskazówek. Zostając jednym z naszych userów możesz dołączyć do grupy coraz dynamiczniej i prężniej rozwijającej się wspólnoty, dzięki której będziesz w stanie korzystać z mnogości naczelnych posług mBanku na ewidentnie zadowalających warunkach, których ciężko poszukiwać w pozostałych bankach. Nie umiesz uwierzyć? Zorientuj się o tym właśnie teraz!

  Termin dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Autokredyt »

  Gdzie znaleźć autokredyt? Który bank daje najkorzystniejszy kredyt samochodowy? Który bank jest liderem w udzielaniu pożyczek na samochody nowe i używane? Jaki kredyt jest aktualnie najlepszy? Czy mam zdolność kredytową? Gdzie znajdę auto kredyt kalkulator? Więcej pytań? Na naszej stronie znajdziesz wszelkie odpowiedzi, które pomogą Tobie wybrać najkorzystniejszy kredyt na samochód. Zapooznaj się z udostępnioną porównywarką kredytową, dzięki której żaden kredyt niestraszny!

  Termin dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty konsolidacyjne gdynia »

  Nie jesteśmy związani z żadną grupą finansową, czy bankową, dlatego też jesteśmy niezależni i obiektywni. Nie posiadamy własnych produktów finansowych i nie proponujemy gotowych rozwiązań na każdy temat. Dostosowujemy indywidualne rozwiązania finansowe dla potrzeb Klienta. Nie ryzykuj i nie podejmuj pochopnych decyzji, które mogą wpłynąć na całą Twoją przyszłość. Umów się na darmową i niezobowiązującą rozmowę. Obsłużymy Ciebie w Twoim domu, biurze, firmie i wysłuchamy Twoich planów. Polecamy kredyty konsolidacyjne Gdynia

  Termin dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Interim management »

  Apax to firma proponująca nowatorskie i efektywne usługi konsultingowe dla firm. Wykwalifikowany zespół zadba o profesjonalne i skuteczne zrealizowanie programu dla zainteresowanych Klientów. W skład oferty proponowanej przez Apax wchodzą między innymi doradztwo strategiczne i operacyjne, interim management oraz wiele innych. Personel nie tylko przygotuje odpowiednie rozwiązanie, ale również zadba o poprawne wdrożenie ich w strukturę firmy. Wybierając usługi świadczone przez firmę Apax zyskają Państwo kompleksową pomoc dla Waszej firmy. Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej.

  Termin dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badania marketingowe »

  Pobudzamy każdą instytucję w efektywnym prosperowaniu. Prowadzimy firmę wiążącą się z Badaniami Rynku. Naszym tryumfem jest spokój klientów i gromadzone latami bogate doświadczenie. Dozwalamy zrozumieć, co powoduje problemy w działaniu wielu firm. Zwiększamy ich wydajność i ekonomię metodyki. Badania Marketingowe, umożliwia nam wiele nowoczesnych narzędzi badawczych, a także wyszkolona kadra pracowników. Do analiz wykorzystujemy popularną metodę Mystery Shopping. Opłaca się skorzystać z naszych usług!

  Termin dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Poznań »

  Biuro rachunkowe Pareto oferuje szerokie spektrum usług konsultingowych. Firma istnieje już przeszło 10 lat, dzięki czemu zwiększyła swoje doświadczenie w branży, a także zyskała zaufanie i szacunek wielu Klientów. Personel firmy składa się z wykwalifikowanych doradców, którzy mogą zaoferować Państwu wysokiej jakości usługi księgowe w Poznaniu. Z oferty biura korzystają zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa, otrzymując w zamian profesjonalną pomoc doradczą. Więcej informacji odnośnie usług firmy znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Termin dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredytowanie w TBS »

  Jeżeli kiedykolwiek szukałaś kredytu na tbs, zdajesz sobie sprawę ile czasu musiałaś poświęcić na przeglądanie ofert na różnych witrynach. Na naszej stronie umożliwiamy Tobie przejrzenie informacji o kredytach hipotecznych, włączając nawet program "Rodzina swoim"! Zyskujesz dużo więcej wolnego czasu, jednocześnie Twój zysk może być nie tylko platoniczny, ale realny - gdy znajdziesz najodpowiedniejszy kredyt dla siebie!

  Termin dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia »

  Każdy z nas będzie potrzebował konkretnego ubezpieczenia, jeżeli masz ochotę je nabyć jak najbardziej korzystnie zapraszamy do skorzystania z przedstawionej porównywarki ubezpieczeń. Dzięki naszej porównywarce w przeciągu kilku minut obejrzysz dostępne oferty ubezpieczeniowe, bez dodatkowych opłat je porównasz, a również będziesz miał możliwość zakupu wybranego ubezpieczenia bez opuszczania mieszkania i dużo taniej niż u agenta ubezpieczeniowego. Na przedstawionym portalu internetowym odnajdziesz również wymagane dokumenty ubezpieczeniowe, poradniki na temat ubezpieczeń, a także forum ubezpieczeniowe na wszystkie tematy powiązane z towarzystwami ubezpieczeniowymi.

  Termin dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Biuro Rachunkowe Kadry Wrocław »

  AFK COB Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

  Termin dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie Nieruchomościami »

  Nasza firma istnieje na Polskim rynku od dziesięciu lat. Przez ten cały czas zajmujemy się usługami z zakresu wsparcia wspólnot mieszkaniowych w zarządzaniu i administrowaniu. Nasi klienci cenią nas przede wszystkim za dynamizm i odpowiedzialność w zarządzaniu nieruchomościami. Doceniają szczególnie kompleksową obsługę w zakresie zarządzania i administrowania powierzonymi nieruchomościami, prowadzenia księgowości wspólnot mieszkaniowych, organizujemy sprawy związane z obsługą techniczną, przeglądami okresowymi, utrzymaniem czystości.

  Termin dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozyskiwanie kapitału dla Twojej firmy »

  Finansjera jest firmą doradczą, która w ramach swej działalności oferuje usługi doradztwa finansowego dla przedsiębiorstw, obsługę transakcji na rynku kapitałowym oraz pozyskiwanie kapitału. Świadczymy usługi consultingowe w zakresie identyfikacji optymalnego źródła finansowania działalności dla swoich Klientów oraz pomagamy w jego pozyskiwaniu. Odpowiedni rodzaj kapitału, dopasowany do rodzaju działalności i potrzeb przedsiębiorstwa, jest bowiem niezbędny na każdym etapie jego rozwoju.

  Termin dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe łódź »

  Przed właścicielami firm/spółek/korporacji nowoczesna i po mistrzowsku kierowana kancelaria biegłych rewidentów. Wyspecjalizowała się w zakresie pomocy firmom, firmom małym, średnim i dużym. Spółkom z kapitałem polskim i zagranicznym. Spółkom mającym łatwą, jak również skomplikowaną strukturę organizacyjną. Ofertę usługi księgowe łódź mają bardzo okazałą, doradzą nam nie tylko w sprawach płacowych i księgowości, niemniej jednak również przeprowadzą audyt bilansowy i podatkowy.

  Termin dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje »

  Osoby, które zdecydowały się na otwarcie spersonalizowanej korporacji, często nie żałują takiej decyzji. Prawie za każdym razem przyznają natomiast, że początki ich działalności nie należały do najprostszych., Świat biznesu to nie tylko obietnica przyszłych zysków, ale też konieczność zmagania się z bardzo zróżnicowanymi problemami. Ani przepisy prawne, ani wymagający urzędnicy nie muszą być już jednakże zmorą młodego przedsiębiorcy, witryna www zawierająca porady biznesowe pozwala bowiem na zdobycie odpowiedzi na pytanie o to, jak sobie z nimi radzić. Użytkowanie ze wspomnianych porad przyczynia się do tego, że prowadzenie osobistej firmy staje się kategorycznie mniej skomplikowane.W okresie wszechobecnego krachu finansowego, coraz większa liczba ludzi decyduje się podjąć ryzyko i otworzyć własną działalność. Niestety na studiach nie nauczono nas nas tego w jaki sposób efektywnie prowadzić działalność gospodarczą i dlatego wszelkiego typu porady biznesowe są dzisiaj w cenie.Serwis biznesowy, który tu opisujemy zamieszcza na swoich witrynach profesjonalny poradnik biznesowy dla kapitalistycznych laików. Pomoże Ci przy zakładaniu działalności, wyborze formy księgowości i w skutecznym radzeniu sobie z problemami, które na pewno spotkasz na tej trudnej drodze przedsiębiorcy. Najczęściej nie ma sensu wymyślać na nowo koła i warto skorzystać z rad osób, które mają większe doświadczenie w danym temacie.

  Termin dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Innomed Group - doradztwo, outsourcing, sprzedaż »

  Innomed Group jest innowacyjnym medium zapewniającym
  skuteczne wsparcie kompleksowego zarządzania wizerunkiem
  oraz sprzedażą B2B dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

  Proponujemy szeroki wachlarz usług:
  - Kreowanie nowych kanałów sprzedaży
  - Outsourcing sprzedaży
  - Tworzenie efektywnych strategii marketingowych
  - Doradztwo w zakresie brandingu
  - Optymalizacja kosztów
  - Kontroling

  Dzięki współpracy z nami:
  - korzystasz z wiedzy i doświadczenia ekspertów
  - obniżasz stałe koszty marketingowe
  - wzmacniasz wizerunek marki
  - podnosisz efektywność procesu sprzedaży
  - zwiększasz sprzedaż swoich produktów i usług
  - osiągasz więcej bez kosztów stałych!

  Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne INNOMED sp. z o.o. r. zał. 1989
  ul. Lubicz 9, 31-034 Kraków
  tel.: +48 12 443 18 94
  biuro@innomedgroup.pl
  www.innomedgroup.pl

  Termin dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty bankowe »

  Portal lokaty-pieniezne.pl to witryna internetowa w pełni zadedykowana zagadnieniu lokowania pieniędzy. Wypatrzysz tu wiele cudownych informacji na temat lokat bankowych. Dowiesz się, jakie rozwiązanie będzie dla ciebie najbardziej właściwe, będziesz mógł przekonać się, jak wiele perspektyw stoi przed tobą otworem. Nie wahaj się ani przez moment, już dziś zasiądź wygodnie przed komputerem i pogłęb swoją wiedzę na temat lokat pieniężnych. Informacje, dostępne w serwisie są na bieżąco uaktualniane, więc zawsze będziesz miał dostęp do świeżych i ważnych informacji, które zapewnią ci należytą wiedzę.

  Termin dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy Finlandia »

  Znajdź pracę za granicą w najbardziej rozwiniętych krajach na naszym kontynencie i zmień swoją przyszłość wybierając najlepsze oferty, które zamieszczamy na naszej stronie. Oferty pracy Finlandia, a także we Francji, Austrii i pozostałych strategicznych narodów, których rynki pracy są dla nas otwarte i chłonne na polskich pracowników. Polecamy swoją stronę i zachęcamy do systematycznego jej odwiedzania.
  Jeśli planujesz wyjazd z Polski do któregoś z rozwiniętych pod względem rynku zatrudnienia kraju Europy to nasz Serwis z cała pewnością stanie się dla Ciebie bardzo pomocny. Zamieszczamy w jego obszernych zbiorach ciekawe ogłoszenia obejmujące między innymi oferty pracy Finlandia czy też cenne dane na temat panujących w obecnym momencie trendach w rozchwytywanych zawodach i możliwościach jakie za sobą niosą.

  Termin dodania: 16 06 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo finansowe

Doradztwo finansowe - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie